Rodinný dom Žilina - širšie centrum
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Žilina-Staré mesto
Rodinný dom Žilina - širšie centrum
820 000 €

Rodinný dom Žilina - širšie centrum

820 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 440 m2
  Plocha pozemku: 1350 m2
 • Cena za m2: 2 050 €/m²
  ID inzerátu: 4134498
Realitná kancelária RED Vám exkluzívne ponúka novostavbu rodinného domu s úžitkovou plochou cez 400m2 na pozemku o rozlohe 1350m2. Táto luxusná vila bola navrhnutá pre náročného klienta, ktorá v sebe zahŕňa dokonalé súkromie a ideálnu dostupnosť do centra Žiliny. Nachádza sa v novovzniknutej, vyhľadávanej štvrti rodinných domov s dostatkom súkromia. Dom je postavený z nadštandardných materiálov s dôrazom na moderný štýl a dokonalosť. Počas výstavby domu sa dohliadalo na každý detail, aby bol výsledok bezchybný. Hlavným dôvodom, prečo je dom bezchybný a dokonalý je, že dom si stavali majitelia pre seba a nerátali s jeho následným predajom. Výstavba trvala spolu 4 roky (od prvého nápadu, až po finálne doladenie posledného detailu).

Dom pozostáva z dvoch častí, ktoré oddeľuje atrium so stromom. Hlavná časť domu pôsobí vzdušne vďaka vysokému stropu, ktorý má viac ako 4m. Pozostáva zo vstupnej chodby, pracovne, technickej miestnosti spojenej s práčovňou, WC, veľkej haly, z ktorej sa prechádza do kuchyne so zabudovanou špajzou, jedálňou prepojenou s obývačkou s elektronicky ovládaným krbom a východom na terasu. V tejto časti sa ďalej nachádza spálňa spojená s kupeľňou so sprchovým kútom aj vaňou, WC a prechádza sa cez ňu k veľkému šatníku. V druhej časti domu sa nachádzajú dve detské izby, medzi nimi je chodba s WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Táto časť domu ďalej pokračuje priestrannou dvojgarážou a krytou časťou so vstavaným krbom, grilom a sedením väčší počet osôb. V zadnej časti záhrady sa nachádza pivnica a studňa so zasobárňou studňovej vody využívanej na zavlažovanie trávnika. 

Komfort domu znásobuje podlahové kúrenie, hliníkové okná s trojsklom a vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie, ktoré zabezpečujú ideálnu klímu počas celého roka. V prednej časti domu sa nachádza garáž pre 2 autá s dostatkom priestoru aj na športové vybavenie a ďalšie nevyhnutné potreby. Pred garážou je parkovisko pre ďalšie 4 autá. Bližšie informácie a ďalšie fotografie Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí v Realitnom centre RED.  Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2391074

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu