Ostáva posledný - Novostavba dizajnového 5-izbového rodinného domu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2020
Hviezdna, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Ostáva posledný! - Novostavba dizajnového 5-izbového rodinného domu
289 900 €

Ostáva posledný! - Novostavba dizajnového 5-izbového rodinného domu

289 900 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 134 m2
  Zast. plocha: 85 m2
  Plocha pozemku: 389 m2
 • Cena za m2: 2 163,43 €/m²
  ID inzerátu: 4135070
Babony The Real Estate ponúka na predaj novostavbu dizajnového 5-izbového rodinného domu z tehly. Jedná sa o jednu z častí dvojdomu (k dispozícii je už len pravá časť), pričom medzi oboma jednotkami budú dvojité murované steny so vzduchovou medzerou vyplnenou akustickou izoláciou. Taktiež pozemky v prednej aj zadnej časti budú predelené vyšším plotom/múrom pre zabezpečenia súkromia jednotlivým domom. Nachádza sa vo vyhľadávanej a kľudnej domovej lokalite Podunajských Biskupíc na Hviezdnej ulici. Nehnuteľnosť bude vyhotovená ako 2. poschodový holodom s komfortnou terasou a upraveným rovinatým pozemkom. Disponuje rozlohou interiéru 134m2, terasou o výmere 17 m2, krytým parkovaním pre tri autá a zeleným pozemkom o celkovej výmere 388m2. Predpokladaný termín kolaudácie o odovzdania domu je apríl/máj 2021.

Máte záujem o ďalšie informácie, vizualizácie či možnosti zmien a prispôsobenia? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk

RODINNÝ DOM
Dom B je dispozične navrhnutý tak, aby budúcim majiteľom ponúkol komfotné bývanie bez kompromisov s maximálnym využitím plochy a priestoru. Za vstupnými dverami sa nachádza vstupná hala s priestorom pre rolldor/skriňu, z ktorej je možné prejsť do samostatnej toalety s umývadlom, technickej miestnosti, komfortnej pracovne alebo komory pod schodiskom. Na vstupnú halu naväzuje vzdušný a svetlý priestor s výmerou takmer 40m2, pripravený pre presvetlenú obývaciu časť, jedálenskú časť a priestrannú účkovú kuchyňu s barovým sedením. Z oboch častí (obývacej aj jedálenskej) je možné výjsť na svetlú terasu s prekrytím (17m2). Obývacia časť bude disponovať predprípravu na krb. Z tejto dennej časti domu je možné prejsť na vrchné poschodie s izbami.

Na hornom podlaží nájdete tri samostatné a nepriechodné izby komfortnej veľkosti. Na jednej strane vrchného podlažia sa nachádza veľká spálňa s pochôdznym šatníkom. Druhá strana je tvorená dvomi izbami s výklenkami pre úložné systémi. V strednej časti poschodia sa nachádza schodisko, samostatná toaleta a kúpeľňa s priestorom pre vaňu aj sprchový kút zároveň. Celý dom bude v stave holopriestoru - bez podláh, obkladov, vnútorných dverí, sanity a krbu. Pred nadobudnutím je možné upraviť dom do štandardu alebo ho dokončiť na kľúč presne podľa vašich požiadaviek za doplatok. O možnostiach a cenách dokončenia sa v prípade záujmu informujte v našej realitnej kancelárii.

Medzi hlavné benefity nehnuteľnosti radíme:
+ kvalitne vyhotovená tehlová stavba
+ inteligentné dispozičné riešenie domu
+ rozdelenie na dennú a nočnú časť
+ orientácia a umiestnenie domu v rámci lokality
+ prijemná terasa
+ rovinatý pozemok s množstvom možností

Máte záujem o ďalšie informácie, vizualizácie či možnosti zmien a prispôsobenia? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk

POZEMOK
Priestranný rovinatý pozemok je obdĺžnikového tvaru orientovaný juhozápadne. Bude oplotený zo všetkých strán. Zároveň ponúka množstvo priestoru a možností na relax, zábavu či vlastnú realizáciu. Predná časť pozemku so vstupom a bránou z ulice bude mať spevnenú plochu s prekrytím pre parkovanie troch áut. Zadná časť pozemku bude tvorena terasou a zelenou plochou.

LOKALITA
Mestská časť Podunajské Biskupice spadá pod časť Ružinov. Je známa výbornou občianskou vybavenosťou v pešej vzdialenosti. Do desiatich minút máte k dispozícii Nákupné centrum HRON, Terno, lekárske stredisko, gymnázium, materskú školu, viacero ihrísk a zelene, reštaurácií a barov ako aj spoje MHD. Budúcoročné dobudovanie cesty R7 odľahčí dopravu z tohto smru, čím sa dostupnosť do centra Bratislavy výrazne skráti.

Cena nehnuteľnosti (B) je 289 900€ v stave holodomu pričom cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je možné kupovať aj v stave kvalitný štandard (+ 20 000€) alebo na kľúč (+ 40 000€). Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iný náležitostí zabezpečuje Babony The Real Estate.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu