Rodinný dom BUNGALOV na predaj v lokalite Zelená Voda
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2021
Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
Rodinný dom ''BUNGALOV'' na predaj v lokalite Zelená Voda
121 680 €

Rodinný dom ''BUNGALOV'' na predaj v lokalite Zelená Voda

121 680 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 145 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 562 m2
 • Cena za m2: 839,17 €/m²
  ID inzerátu: 4136701
RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v atraktívnej lokalite Zelená Voda, neďaleko Nového Mesta nad Váhom.
Dom typu bungalov sa predáva vo fáze holodomu, nový majiteľ si ho môže dobudovať podľa vlastných predstáv.
Bungalov s obytnou plochou 145m2 sa nachádza na pozemku o rozlohe 562m2. Postavený je v lukratívnej a príjemnej novovybudovanej štvrti pri jazere Zelená Voda, ktorá ponúka veľké množstvo aktivít. Či už sú to rekreačné aktivity na pláži, prechádzky, plávanie, rybárčenie, šport, ale i príjemný rodinný život v bezprostrednej blízkosti mesta. Má výbornú dostupnosť do centra mesta, kde je všetka občianska vybavenosť.

Dom je 4-izbový, pri vstupe sa ocitneme v predsieni, z ktorej sa priamo cez rovnú chodbu dostaneme do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou. Po ľavej strane chodby sú dve samostatné izby a na pravej strane sa nachádza tretia izba, veľká kúpeľňa s technickou časťou a samostatné WC.
Dom je postavený z tehly s hrúbkou 30cm, ktorá je zateplená 15 cm hrubým polystyrénom. Krov je drevený, strešná krytina Bramax. Okná sú plastové s trojskom značky Salamander. V celom dome sú pripravené elektroinštalačné rozvody. V cene je započítané i podlahové infrakarbónové vykurovanie v hodnote 3000 €, ak by kupujúci nemal záujem o takýto typ vykurovania, dá sa táto položka odpočítať z kúpnej ceny. Základná úprava terénu je zámková dlažba. Celkový podhľad na okolie nehnuteľnosti je veľmi príjemný. Zabezpečí pohodlie pre všetky vekové kategórie.

Asistentka
RADO Reality Group
Tel: +421905553984
E-mail: asistent@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu