DOM-REALÍT a Starší RD s garážou a veľkou záhradou, Trnava
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2020
Bulharská, Trnava
DOM-REALÍT a Starší RD s garážou a veľkou záhradou, Trnava
188 000 €

DOM-REALÍT a Starší RD s garážou a veľkou záhradou, Trnava

188 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 280 m2
  • Cena za m2: 671,43 €/m²
    ID inzerátu: 4138618
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový dvojpodlažný Rodinný dom s možnosťou využitia obytného podkrovia, na rozľahlom slnečnom pozemku 10 minút pešou chôdzou od centra mesta.


+ pozemok vo výmere 617 m2 z toho zastavaná plocha rodinného domu vo výmere 140 m2.


+ ovocná záhrada


+ úžitková plocha 140 m2 + 60 m2 podkrovie.


+ podpivničený, samostatná garáž.


Na prízemí je situovaný vchod so schodiskom na prvé poschodie. Na prvom poschodí sa nachádza obývacia izba, samostatná kuchyňa, samostatná toaleta a kúpeľnou s vaňou. Orientácia je východ. Taktiež dve spálne s orientáciou na juh. Jedna z nich je priechodná. Plocha prvého poschodia - 140 m2


Na druhom poschodí sa nachádza obytné podkrovie po celej ploche domu. V suteréne domu sa nachádza, 2x pivnica, práčovňa, rozloha cca 100 m2.


Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1964, všetko prevedenie je pôvodné. Okná sú drevené, dlažba a drevené podlaha. Vykurovanie plynový kotol. Na pozemku sa nachádzajú IS mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Samostatne stojaca garáž, rozloha 22 m2 .


Okolo domu je záhrada s o skleníkom. Rovinatý pozemok za domom obsahuje ovocné stromy, ako jablone, čerešne, slivky, orechy.


Lokalita:


v blízkosti domu je kompletná občianska vybavenosť (obchody, školy, pošta, poliklinika, banky, detské ihriská a športoviská).


Trnava (lat. Tyrnavia, maď. Nagyszombat, nem. Tyrnau) je krajské mesto na západe Slovenska, sídlo Trnavského samosprávneho kraja a Trnavského okresu. Svojou rozlohou a počtom obyvateľov je siedmym najväčším mestom krajiny.


Keďže Trnava bola jedným z najdôležitejších centier rímskokatolíckej cirkvi na Slovensku, stojí tu množstvo kostolov, a tak dostala prezývku „Malý Rím“ alebo aj „Slovenský Rím”.


Trnava je významné univerzitné mesto. Trnavská univerzita vznikla v roku 1992 a dnes má v meste päť fakúlt (fakulta teológie sídli v Bratislave). Univerzita sv. Cyrila a Metoda bola zriadená v roku 1997 a rovnako realizuje štúdium na štyroch fakultách. V meste sa nachádza aj Materiálovotechnologická fakulta Slovenskej technickej univerzity ako jej jediná mimobratislavská fakulta. Založená bola už v roku 1986. Spolu študuje v meste viac ako 18 tisíc študentov.


Bohatá história mesta zanechala výrazné stopy - množstvo architektonických pamiatok. Prechádzka historickým centrom, ktoré tvorí mestskú pamiatkovú rezerváciu, poskytuje možnosť zoznámiť sa s pozoruhodným architektonickým súborom, ktorý sa tu formoval niekoľko storočí. Takmer pravidelný pôdorys centra mesta je vymedzený mestským opevnením. Návštevníci si môžu prezrieť mestskú vežu, radnicu, barokový komplex budov Trnavskej univerzity a najmä známe trnavské kostoly.

Od roku 1996 je Trnava krajským mestom, v ktorom žije takmer 70 000 obyvateľov. Pulzuje tu bohatý spoločenský, kultúrny a športový život. V Trnave sa koná veľa podujatí, ktoré svojím významom presahujú hranice mesta.


+ NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu

+ NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva

© Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty