Investičné apartmány l Súľov - Hradná l Bytča
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 06. 2021
Súľov - Hradná
Investičné apartmány l Súľov - Hradná l Bytča
202 280 €

Investičné apartmány l Súľov - Hradná l Bytča

202 280 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 168 m2
 • Cena za m2: 1 204,05 €/m²
  ID inzerátu: 4139611
Apartmány sú situované v prekrásnom prostredí v blízkosti národnej prírodnej rezervácie – Súľovské skaly v obci Súľov – Hradná vzdialenej 10km od mesta Bytča. Obec Súľov – Hradná sa stala známou vďaka nádhernej scenérii okolitých skál. Nie sú to Tatry, na druhej strane nie je to miesto prehustené turistami a ponúka krásnu nedotknutú prírodu a jej krásy v každom ročnom období.

Apartmánový dom bude ponúkať troj a štvorizbové apartmány s terasami s výmerami od 156 m2 do 197 m2. Apartmány budú postavené ako nízkoenergetické 1- podlažné a budú orientované na východo-západnú stranu. Stavba apartmánov je murovaná, zateplená minerálnou vatou. Okná sú hliníkové a vykurovanie je elektrické zabezpečené podlahovým inteligentným systémom s termostatom v každej miestnosti. Na prízemí budovy bude súkromný wellness s vírivkou a fínskou saunou. Parkovacie státia sú vonkajšie pred apartmánovým domom a ku každému apartmánu prislúchajú dve parkovacie miesta.
Ku každému apartmánu patrí ďalej kopka a spoluvlastnícky podiel na spoločných priestoroch. Predávajú sa v stave holobyt. Možnosť dokončenia na kľúč.

Viac o dispozičných riešeniach, cenách a materiáloch Vám pošleme na vyžiadanie. Informácie nájdete aj na stránke www.apartmanyciernypotok.sk

Ak hľadáte relax a neobľubujete preplnené lokality budeme radi ak s nami objavíte čaro tohto miesta v krásnom prostredí Súľovských skál.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Počet pivníc: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu