Ponúkame na predaj 4 izb. byt so záhradkou v dvojdome na Kvetinárskej ulici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 31. 10. 2020
Kvetinárska, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Ponúkame na predaj 4 izb. byt so záhradkou v dvojdome na Kvetinárskej ulici
227 600 €

Ponúkame na predaj 4 izb. byt so záhradkou v dvojdome na Kvetinárskej ulici

227 600 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
 • Cena za m2: 2 586,36 €/m²
  ID inzerátu: 4139809
Ponúkame na predaj 4 izb. byt so záhradkou v dvojdome na Kvetinárskej ulici
Základné informácie o byte
4 izbový byt B o úžitkovej výmere 88,20 m2 so zastavanosťou 58,1 m2 plus záhradka o výmere 106,98 m2. Ku každému bytu sú v cene zahrnuté dve parkovacie státia 22 m2. Pozemky celkom 187,08 m2.
Cena: byt B ponúkame v prevedení holobyt v cene 227600,- € alebo so štandardným vybavením v cene 234600,- €.
Výstavba už prebieha.
O projekte dvojdomy Kvetinárska
Projekt ponúka svojím obyvateľom bývanie v uzavretom areáli v tichej časti Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V areáli sa nachádzajú 3 rodinné dvojdomy v kvalitnom nízkoenergetickom prevedení s vlastnou záhradou. Cieľom projektu je zabezpečiť jeho obyvateľom pokojné tiché bývanie v rodinnom dome s nízkymi nákladmi spojené so všetkými bonusmi bývania v meste.
Vybavenie bytu
Byty je možné kúpiť v štandardnom vybavení alebo bez štandardného vybavenia ako holobyty.
Holobyt:
bezpečnostné vchodové dvere, interiérové priečky z keramických tehál, povrchy stien omietky, náter bielej farby, elektroinštalácia - zásuvky, vývody pre osvetelenie, okná plastové s izolačným trojsklom, vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou, TÚV bude pripravovaná v teplovodnom elektrickom zásobníkovom ohrievači, obklady a dlažba nie sú súčasťou dodávky pri kúpe holobytu, zariaďovacie predmety zdravotechniky nie sú súčasťou dodávky pri kúpe holobytu, na podlahách bude betónový poter – povrchová úprava nie je súčasťou dodávky pri kúpe holobytu, interiérové dvere nie sú súčasťou dodávky pri kúpe holobytu.
Štandard
Byty budú obsahovať všetko vybavenie holobytu plus štandardné vybavenie: laminátovú podlahu podľa vzorkovníka s možnosťou výberu, prechodové lišty v prílušnom dekóre, obvodové lišty v bielom dekóre, keramický obklad a dlažbu podľa vzorkovníka s možnosťou výberu a zariaďovacie predmety zdravotechniky - sanitu (sprchovací kút, vaňa podľa typu bytu, sprchová alebo vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa) a interiérové dvere jednokrídlové hladké, plné, fóliované s možnosťou výberu podľa vzorkovníka. Kuchynská linka nie je súčasťou štandardného vybavenia bytov. Pozemok bude mať povrchovou úpravu trávnatý koberec.
Lokalita
Areál rodinných dvojdomov je situovaný v tichej lokalite Podunajských Biskupíc na Kvetinárskej ulici. V okolí sa v pešej dostupnosti nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody (Kaufland, Billa, Lidl aTesco), základná škola, lekáreň, zástávky MHD. Centrum mesta je ľahko dostupné nielen verejnou dopravou, ale aj autom vďaka blízkemu napojeniu na hlavné dopravné tepny Bratislavy.

V tomto projekte máme v ponuke ete dva byty:
4 izbový byt A o úžitkovej výmere 87,80 m2 so zastavanosťou 58,1 m2 plus záhradka o výmere 119,17 m2. K bytu sú v cene zahrnuté dve parkovacie státia 22,50 m2. Pozemky celkom 199,77 m2.
Cena: Byt A ponúkame v prevedení holobyt v cene 230125,- Eur alebo so štandardným vybavením 237125,- Eur

4 izbový byt F o úžitkovej výmere 89,70 m2 so zastavanosťou 58,7 m2 plus záhradka o výmere 128 m2. K bytu sú v cene zahrnuté dve parkovacie státia 22 m2. Pozemky celkom 208,70 m2.
Cena: Byt F ponúkame v prevedení holobyt v cene 240025,- Eur alebo so štandardným vybavením 247025,- Eur

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu