PRENÁJOM 1 izb. novostavba Tehelné Pole Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2020
Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto
PRENÁJOM 1 izb. novostavba Tehelné Pole Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL
520 €/mes.

PRENÁJOM 1 izb. novostavba Tehelné Pole Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL

520 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 56 m2
 • Cena za m2: 9,29 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4140239
English description below

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, slnečný, priestranný 1-izbový byt vo vysokom štandarde navrhnutý architektom, kompletne dizajnovo zariadený, s priestrannou terasou, krásnym výhľadom na Bratislavu a futbalový štadión Tehelné pole, kvalitnými panoramatickými oknami, podlahovým kúrením v novom rezidenčnom projekte Tehelné Pole na Bajkalskej ulici vo vyhľadávanej mestskej časti Nové Mesto. Byt sa nachádza na 12p./24pp. dome s výťahom.

ú chladničku spolu  s mrazničkou a v neposlednom rade umývačkou riadu. Obývacia časť bytu je zas zariadená veľmi štýlovo, či už manželskou posteľou, šatníkmi a skriňami na mieru alebo veľkou TV. 

Byt vonia ešte novotou, treba vidieť.

Kompletná občianska vybavenosť, byt sa nachádza v polyfunkčnej budove, v okolí nájdete školy a škôlky, v okolí je možnosť kultúrneho ale aj športového vyžitia, skvelá MHD dostupnosť a v neposlednej rade parkovanie vo vonkajších priestoroch je bezplatné. Bytový dom bol skolaudovaný tento rok.

Veľmi príjemné a pekné bývanie vo vysokom štandarde.

Byt je voľný ihneď.

Mesačný prenájom predstavuje 520 € + 130 euro energie vrátane poplatkov za internet.

Radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na 0951 165 717We offer for rent a luxurious, sunny, spacious 1-room apartment of a high standard designed by an architect, completely designed, with a spacious terrace, beautiful views of Bratislava and the Tehelné pole football stadium, quality panoramic windows, underfloor heating in the new residential project Tehelné Pole na Bajkalská Street in the sought-after city part of Nové Mesto.

The apartment is located on 12p./24pp. house with elevator. ú refrigerator together with freezer and last but not least dishwasher. The living area of ​​the apartment is furnished in a very stylish way, whether it is a double bed, wardrobes and wardrobes to measure or a large TV. The apartment still smells new, must be seen. Complete civic amenities, the apartment is located in a multifunctional building, in the vicinity you will find schools and kindergartens, in the vicinity there is the possibility of cultural and sports activities, great public transport accessibility and last but not least parking in the outdoor area is free. The apartment building was approved this year. Very pleasant and nice living in a high standard.

The apartment is available immediately.

Monthly rent is 520 € + 130 euros of energy, including internet fees.

We are happy to answer your questions on +421 951 165

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: C
 • Počet nadzemných podlaží: 24
 • Podlažie: 12
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu