NA PREDAJ VÝSTAVBA 4-IZBOVÉHO MEZONETU, NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2020
K prameňu, Prešov
NA PREDAJ VÝSTAVBA 4-IZBOVÉHO MEZONETU, NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ
145 962 €

NA PREDAJ VÝSTAVBA 4-IZBOVÉHO MEZONETU, NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ

145 962 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 106 m2
  • Cena za m2: 1 377 €/m²
    ID inzerátu: 4140837
Ponúkame na predaj 4-izbový mezonet s pozemkom v lokalite plnej zelene o úžitkovej ploche 106m2, Nižná Šebastová - Prešov. Byt sa nachádza na rovinatom pozemku, kde sa nachádzajú 2x 2-izbový byt a 2x 4-izbový mezonet. Byty sú umiestnené v dvojdomoch na konci ulice. Ku každému bytu prislúcha oddychová časť (vlastný pozemok o výmere cca. 55m2 vrátane terasy), parkovacie miesto a spoločný prístupový chodník.

2-izbový byt má 1 NP: vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, šatník, kúpeľňa s WC, spolu o úžitkovej ploche 55m2.
4-izbový mezonet má 1. NP: vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s WC a schodisko. 2. NP: galéria a 2x spálňa spolu o úžitkovej ploche 106m2.
Byty sa predávajú v stave holobyt s kotlom a zásobníkom vody. Napojenie na všetky IS / voda, kanál, elektrina a plyn /. Vykurovanie plynové. Zateplenie 24cm minerálna vata. Obvodové murivo, a to spojovacia stena je 25 porobeton + 5 izolácia + 25 porobeton. V cene je zahrnutý: holodom so zateplením a fasádnou farbou, drevené schodisko, bleskozvod, podiel na spoločnom pozemku - prístupový chodník, vlastná oddychová časť (cca. 55m2), úprava terénu: parkovanie v stave zámková dlažba, chodník v stave zámková dlažba, terasa.

Lokalita:
Novovzniknutá, kde už stojí a je aj obývaných cca. 50 novostavieb. V tejto časti už stavebný ruch finišuje, čím máte zabezpečené tiché prostredie plné zelene. V blízkosti je MHD, obchodné stredisko, detské ihrisko, športovisko, služby, reštaurácia Išľa. Poloha nehnuteľnosti je v rýchlom dosahu centra mesta, ale aj obchodnej zóny Sekčova /OC MAX, ZOC Koral, Hornbach, Siko, Asko, Lidl, Kaufland, Mobelix a iné/, ako aj priemyselnej zóny Šarišské Lúky.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Lenka Budaiová - 0918 749 460.

Ak sa neviete rozhodnúť medzi bytom a domom, toto je ideálna voľba. Výstavba je určená ako pre páry v 2-izbových bytoch, tak aj pre rodinky v 4-izbových mezonetoch.

V PONUKE AJ:
Byt s 1 NP predajná cena 89.000,-eur, s úžitkovou plochou 55m2
Mezonet s 2 NP predajná cena 146.000,-eur, s úžitkovou plochou 106m2.
Výstavba už začala, odovzdávka nehnuteľnosti je najneskôr 15.9.2020.

Doplnková informácia

Poistenie zodpovednosti pre výkon realitnej činnosti do 170 000 eur.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu