NOVOSTAVBA na predaj Partizánske pozemok 590m²
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2020
Hlavná, Partizánske
NOVOSTAVBA na predaj Partizánske pozemok 590m²
149 500 €

NOVOSTAVBA na predaj Partizánske pozemok 590m²

149 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Plocha pozemku: 590 m2
 • Cena za m2: 1 300 €/m²
  ID inzerátu: 4144330
MaVinn reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj peknú NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v meste Partizánske, časť Veľké Bielice
Pri stavbe tejto nehnuteľnosti sa myslelo na každý detail a výsledkom je kvalitná, komfortná a moderná novostavba s úžitkovou plochou 115m² . Rovinatý pozemok pre túto nehnuteľnosť je o rozlohe 590 m² vrátane zastavanej časti.

Dispozičné riešenie domu tvorí: Priestranná vstupná chodba cez ktorú sa prechádza na pravo do obytnej časti - dennej zóny - veľkej obývacej miestnosti 29,50m² spojenej s kuchyňou 11m². V kuchyni je aj užitočná komora 2m². Terasa bude mať výmeru 20m²
Strednú časť tvorí chodba ktorá spája jednotlivé miestnosti. Spálňu 15m², dve samostatné izby 15m² a 13,50m². Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC má rozlohu 8,60m². Druhé samostatné WC je aj pri vstupnej časti. Technická miestnosť je v zadnej časti chodby. Úžitková plocha povaly je 18m² ( nie je zahrnutá v celkovej podlahovej ploche stavby ).

Novostavba je postavená z Ytong tvárnic, krytina je použitá Terran, plastové okná majú profil Salamander 3 sklo. Podlahy sú odizolované 15 cm tvrdeným polystyrénom. Strop je zateplený 40cm sklenou vatou. Zateplenie fasády bude riešené 16 cm polystyrénom. Základy sú odizolované vodorovnou aj zvislou izoláciou prostredníctvom modifikovaného asfaltového pásu.

Vykurovanie je zabezpečené cez podlahové kúrenie vodné s plynovým kotlom a vstavaným 42 l zásobníkom na teplú vodu. Nehnuteľnosť napojená na všetky inžinierske siete vrátane verejnej kanalizácie.
Stavba bude dokončená do štádia HOLODOM a obsahuje ešte zabudovanú prípravu na klimatizáciu, príprava na kamery a video vrátnik, rozvody TV a internet a bude dovedený aj optický kábel. Elektroinštalácia je pripravená nad oknami aj pre moderné vonkajšie elektrické žalúzie.

V cene je zahrnuté oplotenie pozemku so základovým múrikom, ale predný plot nie – už je na výbere a predstave nového vlastníka. Taktiež v cene komplet spevnené plochy a hrubé terénne úpravy, vrátane dovozu ornice a zámková dlažba.
Pri stavbe sú použité kvalitné materiály a precízne odvedené práce. Práve prebiehajú dokončovacie práce, vnútorné stierky a maľovanie, následne terénne úpravy a realizácia terasy a oplotenia. Predpoklad dokončenia 12/2020.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.

Ing. Marianna Pečovská
realitný a úverový poradca

M: 0908 524 620
E: pecovska@mavinn.sk
MaVinn s.r.o.
reality a financie
WEB: www.mavinn.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu