REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka rodinného domu s dobrou lokalitou a veľkým pozemkom v Šamoríne
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2021
Šamorín
REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka rodinného domu s dobrou lokalitou a veľkým pozemkom v Šamoríne
149 800 €

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka rodinného domu s dobrou lokalitou a veľkým pozemkom v Šamoríne

149 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 946 m2
  Zast. plocha: 946 m2
 • Cena za m2: 158,35 €/m²
  ID inzerátu: 4144944
B10 Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom len 3 km od Šamorína v rovinatej časti Kráľovianky.


Je to veľmi pekná časť Šamorína, kde vznikajú stále nové možnosti bývania a tým aj rastúci počet obyvateľstva. Ak hľadáte pre Vás a Vašu rodinu pekné bývanie, ktoré spĺňa všetky možnosti kvalitného bývania, s možnosťou aj podnikania, tak tento domček je určite tou správnou voľbou.


Poďme si niečo povedať o nehnuteľnosti.
Zastavaná plocha rodinného domu je 201 m2, celková výmera oploteného pozemku je 946 m2. Výhodou domu je, že prešiel v roku 2005 rekonštrukciou, s tým že je možnosť využitia aj druhej časti domu na bývanie.


V prednej časti domu sa nachádzajú 3 izby a to kuchyňa prepojená s obývačkou, 2 izby, kúpeľňa s toaletou, predsieň a chodba. V obývačke nájdete moderný krb s nádychom retra, ktorý dáva domu príjemnú atmosféru a teplé prostredie. V zadnej časti domu, ktorá má samostatný vchod sa nachádza kuchyňa, izba, miestnosť na kúpeľňu kde je zavedená voda. Môže slúžiť aj ako hosťovský domček a je možnosť dostavania ďalšej izby a tak zväčšiť zadnú časť nehnuteľnosti, alebo je aj možnosť celkovo prepojiť s prvou časťou domu.


Tento rodinný dom má veľký potenciál na bývanie, ale aj podnikanie v pohodlí domova. Pozemok je veľmi rozsiahly, preto vzniká možnosť aj rozdelenia pozemku, alebo postavenia ďalšej nehnuteľnosti. Tým nám vznikne možnosť využiť prednú a zadnú časť pôvodného domu na podnikanie (prenájom, reštaurácia, kaviareň a pod.), čo momentálne v danej lokalite chýba a v zadnej časti pozemku s vlastným vstupom mať ďalší rodinný dom.


Vo dvore sa nachádza aj garážové státie, hospodárska miestnosť a murovaný altánok so záhradným krbom. Výhodou domu je aj to, že podkrovie je plne využiteľné ako odkladací priestor. Na pozemku sú vysadené zdravé a chutné ovocné stromčeky, taktiež aj vŕba, ktorá počas sezóny vytvára príjemný tieň na posedenie a relax ako v prírode. Vstup na pozemok je z hlavnej komunikácie, ale keďže má iba z jednej strany susedov, je možné vytvoriť vchod a aj parkovacie státia z druhej prístupovej strany.


Rodinný dom má dve vlastné studne, je pripojený na elektrickú energiu 220/380 V, má žumpu, satelitný prijímač a internet. Vykurovanie domu je kombinované - na elektrinu a tuhé palivo. Možnosť pripojenia na verejný vodovod aj kanalizáciu. Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 82828
Cena: 149800 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty