Dvojgarzonka Petržalka Mlynarovičova
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2020
Mlynarovičova, Bratislava V - Petržalka
Dvojgarzonka Petržalka Mlynarovičova
300 €/mes.

Dvojgarzonka Petržalka Mlynarovičova

300 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 52 m2
 • Cena za m2: 5,77 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4146599
Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt s dvoma loggiami v pôvodnom stave. Byt s južnou orientáciou je situovaný na Mlynarovičovej ulici v Petržalke. V blízkosti domu sa nachádza trhovisko, obchody, poliklinika s lekárňou či Vysoká škola manažmentu. Výborná dostupnosť do centra mesta MHD (autobusy, električky), výjazd na rýchlostnú cestu trvá cca 3 minúty.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so šatníkom, kúpeľňa s vaňou s tryskami a toaletou, zariadená kuchyňa s elektrickou rúrou, indukčnou platňou a so vstupom na zasklenú loggiu. Ďalšou miestnosťou je priestranná obývacia izba so vstupom na druhú presklenú loggiu.

Vybavenie bytu zahŕňa laminátové podlahy v obývačke, štukové stropy v obývačke, práčku v kúpeľni, TV v kuchyni i obývačke.

Vstup do domu je zabezpečený vstupom na čip a výťahom, vstupná hala domu je novo vymaľovaná. Verejné parkovanie pred domom je bezproblémové.

Mesačný nájom 300 €/mesiac + 130 EUR energie.

https://feel-home.sk/prenajom/byt/detail/37209-mlynarovicova
ID 37209
--
We offer for rent a sunny 1-bedroom apartment with two loggias in original condition. The apartment with a southern orientation is situated on Mlynarovičova street in Petržalka. Near the house there is a market, shops, a clinic with a pharmacy and the University of Management. Excellent access to the city center by public transport (buses, trams), the exit to the expressway takes about 3 minutes.

The layout of the apartment consists of an entrance hall with a closet, a bathroom with a bathtub with jets and a toilet, an equipped kitchen with an electric oven, an induction hob and access to a glazed loggia. Another room is a spacious living room with access to the second glass loggia.

The equipment of the apartment includes laminate floors in the living room, stucco ceilings in the living room, washing machine in the bathroom, TV in the kitchen and living room.

The entrance to the house is secured by a chip, the entrance hall of the house is newly painted. Public parking in front of the house is seamless.

Monthly rent 300 EUR + 130 EUR energy.

https://en.feel-home.sk/rent/apartment/detail/37209-mlynarovicova
ID 37209

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Kúrenie: Ústredné

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (131)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty