RÍNOK RAČA 3.etapa - 4i BYT S BALKÓNOM V ŠTANDARDE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 20. 11. 2020
Bratislava III - Rača
RÍNOK RAČA 3.etapa - 4i BYT S BALKÓNOM V ŠTANDARDE
270 105 €

RÍNOK RAČA 3.etapa - 4i BYT S BALKÓNOM V ŠTANDARDE

270 105 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 81 m2
 • Cena za m2: 3 334,63 €/m²
  ID inzerátu: 4149404
www.rinokraca.sk

Rínok Rača je novým projektom developerskej spoločnosti BENCONT DEVELOPMENT, ktorá sa zaoberá výstavbou a rozvojom realitných projektov už viac ako 10 rokov /Jurský park, Nový Martin, Valerián, Mendelsohn, TUJETOIN Dúbravka/.

Nový projekt Rínok Rača sa nachádza na území ohraničenom ulicami Plicková, Sadmelijská, Kubačova a Barónka, kde bol do roku 2000 umiestnený rozľahlý komplex Bratislavských vinárskych závodov. Ten už viac ako desaťročie pustol a špatil jadro mestskej časti hneď v dotyku s nedávno rekonštruovaným Nemeckým domom. Projekt dotvorí a zveľadí novú mestskú časť v Rači, v blízkosti prírody s výrazným podielom zelene a s dobrou dopravnou dostupnosťou. Výstavba pozostáva z 9 obytných domov, z toho 3 budú polyfunkčné s občianskou vybavenosťou a z 3 podzemných parkovacích garáži s 835 miestami na parkovanie. Pribudnúť by v tejto zóne malo 469 bytov pre 984 ľudí. Developer okrem samotnej výstavby a kultivácie územia a jeho okolia, sa zaviazal k investíciám do moderných cyklotrás, rekonštrukcie priľahlých zastávok MHD. Nový projekt okrem bývania ponúkne budúcim majiteľom promenádu s obchodnými priestormi.

V predaji ponúkame prvú etapu obytných domov B1 a C1, druhú etapu C2, tretiu etapu C3, kde sú aktuálne v ponuke 2i, 3i a 4i byty s balkónmi. Všetky byty sa predávajú v prevedení štandard. V cene bytu je murovaná pivnica, fínske zasklenie balkóna a predpríprava na vonkajšie žalúzie. K bytu je povinnosť kúpy parkovacieho státia v podzemnej garáži.

Začiatok výstavby : 9/2019.
Predpokladaný koniec výstavby prvej, druhej a tretej etapy: 12/2022.
Predpokladaný koniec výstavby celého projektu 2025.

Bližšie informácie o predaji a cenách poskytneme na emailovej adrese: info@rinokraca.sk, alebo si môžete dohodnúť osobné stretnutie priamo na predajnom mieste, ktoré sa nachádza na mieste výstavby.

webová stránka: www.rinokraca.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 1
 • Výťah: Áno
 • Balkón: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu