15.000 kancelárií na prenájom v Košiciach
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
dh-k-001, Košice I - Staré Mesto
15.000 kancelárií na prenájom v Košiciach
Cena dohodou

15.000 kancelárií na prenájom v Košiciach

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 1 m2
  • ID inzerátu: 4150204
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka kvalitné kancelárske priestory kategórie A, B a C v 101 biznis centrách (cca 350.000 m2) v strategických lokalitách Košíc s jednotlivou výmerou kancelárií už od 10 m2. Zariadené, nezariadené, s klimatizáciou, či bez nej. Reprezentačné aj jednoduchšie. Ponúkame vám menšie priestory aj väčšie kancelárske celky (k dispozícii je takmer 700 príkladov možných plošných, dispozičných, cenových a kvalitatívnych riešení na DOMIOS. sk) s flexibilnou dispozíciou, kuchynkou a priestorom pre meetingy. S možnosťou stravovania, parkovania, pripojenia na internet a obchodných rokovaní pri káve. Buďte nároční a konzultujte vaše potreby s odborníkmi - služby RK DOMIOS sú pre záujemcov o priestory zdarma.

Pozrite si sami, zavolajte alebo zašlite nám vaše požiadavky na hľadané priestory (veľkosť, lokalita, dispozičné členenie, technická vybavenosť, kvalitatívna úroveň, cenová hladina, počet parkovacích miest, ...) a my vám pripravíme obratom výber z toho najlepšieho, čo je dnes dostupné na trhu kancelárií v Košiciach. Nestrácajte čas vlastným hľadaním, obráťte sa na odborníkov s realitnou históriou od roku 1991.

DOMIOS je zmluvný partner vlastníkov nehnuteľností poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel.č.: +421 (0) 903-636-903.

Komplexné informácie o uvedených priestoroch získate na stránke DOMIOS .sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty