Priestranný trojizbový byt
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2021
Učňovská, Košice II - Šaca
Priestranný trojizbový byt
160 000 €

Priestranný trojizbový byt

160 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 89 m2
 • Cena za m2: 1 797,75 €/m²
  ID inzerátu: 4155664
Zaoberáte sa s myšlienkou vlastného bývania v byte s veľkorysejšou výmerou, tak nepremeškajte šancu! Amareality exkluzívne ponúka posledné trojizbové byty o výmere od 89,94m2 v bytovom dome, ktorý prešiel generálnou opravou. Byty sú vyhotovené v prevedení holobytu.
Interier v prevedení holobytu je pripravený na finálne úpravy bytu, to znamená, že sú hotové podlahové potery, omietky, kúpeľňa a wc pripravená na montáž sanity a obkladov, radiatory, vchodové dvere. Steny a stropy sú vybavené základným bielym náterom. Budúcemu majiteľovi dáva väčšie možnosti vo finálnej úprave byt zrealizovať podľa vlastných predstáv. Cena holobytu o výmere 89,94 m2 je 160000€ .
V cene bytu sú dve parkovacie státia, ktoré sa nachádzajú v uzavretom dvore bytového komplexu a sú určené hlavne pre budúcich rezidentov bytového domu. Sú zapísané na samostatnom liste vlastníctva.
Lokalita: Jeden z prioritných bonusov bytového domu je lokalita . Bývate na vidieku ale aj vo veľkom meste, len 15 minút od historického centra Košíc. Záujmové územie bytového domu sa nachádza v katastrálnom území Šaca, v jej južnej časti, po pravej strane štátnej cesty Košice – Rožňava, v lokalite bývalých internátov učňovských škôl. V blízkom okolí je úplná občianska vybavenosť . Šaca má veľký potenciál pre rozvoj do budúcna v každej oblasti.
V lokalite je vybudovaný veľký priemyselný park, ktorý tvorí pre Košice až 1200 nových pracovných príležitostí. V Šaci a je prvá súkromná nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť cca 100 000 obyvateľov. Voľnočasové aktivity môžete nasmerovať na cykloturistiku a turistiku v blízkej prírode a v lete kúpanie v jazere Bukovec.
Podrobné informácie nájdete na stránke www.bytysaca.sk
Ak vás ponuka zaujala a pohrávate sa s myšlienkou začať vo vlastnom, volajte, píšte, tč: 0948313479 Ing. Jana Hubová , mail: freja.jana@gmail.com, osobná realitná maklérka .

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty