Priestranný trojizbový byt
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 05. 2021
Učňovská, Košice II - Šaca
Priestranný trojizbový byt
120 000 €

Priestranný trojizbový byt

120 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 89 m2
 • Cena za m2: 1 348,31 €/m²
  ID inzerátu: 4155664
Zaoberáte sa s myšlienkou vlastného bývania v byte s veľkorysejšou výmerou, tak nepremeškajte šancu! Amareality exkluzívne ponúka posledné trojizbové byty o výmere od 89,94m2 v bytovom dome, ktorý prešiel generálnou opravou. Byty sú vyhotovené v prevedení holobytu, na požiadanie záujemcu je možnosť za príplatok dokúpiť štandardné vybavenie.
Interier v prevedení holobytu je pripravený na finálne úpravy bytu, to znamená, že sú hotové podlahové potery, omietky, kúpeľňa a wc pripravená na montáž sanity a obkladov, radiatory, vchodové dvere. Budúcemu majiteľovi dáva väčšie možnosti vo finálnej úprave byt zrealizovať podľa vlastných predstáv. Cena holobytu o výmere 89,94 m2 je 120000€ .
V prípade , že sa rozhodnete dokúpiť štandard, kúpite byt vo finálnejšej verzii. Štandard zahŕňa položenie podláh , montáž sanity , keramický obklad kúpeľne ,wc a interiérové dvere spolu s prácou doplatíte k cene holobytu 11000 -€. Obkladové materiály a interiérové dvere sú ponúkané vo viacerých farebných variantoch. Steny a stropy budú vybavené základným bielym náterom.
S bytom sa predáva parkovacie státie v cene 5000 €, ktoré sa nachádza v uzavretom dvore bytového komplexu a je určené hlavne pre budúcich rezidentov bytového domu. Je zapísané na samostatnom liste vlastníctva.
Lokalita: Jeden z prioritných bonusov bytového domu je lokalita . Bývate na vidieku ale aj vo veľkom meste, len 15 minút od historického centra Košíc. Záujmové územie bytového domu sa nachádza v katastrálnom území Šaca, v jej južnej časti, po pravej strane štátnej cesty Košice – Rožňava, v lokalite bývalých internátov učňovských škôl. V blízkom okolí je úplná občianska vybavenosť . Šaca má veľký potenciál pre rozvoj do budúcna v každej oblasti.
V lokalite je vybudovaný veľký priemyselný park, ktorý tvorí pre Košice až 1200 nových pracovných príležitostí. V Šaci a je prvá súkromná nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť cca 100 000 obyvateľov. Voľnočasové aktivity môžete nasmerovať na cykloturistiku a turistiku v blízkej prírode a v lete kúpanie v jazere Bukovec.
Podrobné informácie nájdete na stránke www.bytysaca.sk
Ak vás ponuka zaujala a pohrávate sa s myšlienkou začať vo vlastnom, volajte, píšte, tč: 0948313479 Ing. Jana Hubová , mail: freja.jana@gmail.com, osobná realitná maklérka .

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty