RODINNÝ DOM NA SÍDLISKU 3 V PREŠOVE - posledný
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2020
Aurela Stodolu, Prešov
RODINNÝ DOM NA SÍDLISKU 3 V PREŠOVE - posledný
168 000 €

RODINNÝ DOM NA SÍDLISKU 3 V PREŠOVE - posledný

Aurela Stodolu, Prešov, okres Prešov
168 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 140 m2
  • Cena za m2: 1 200 €/m²
    ID inzerátu: 4156600
Na najvyššom bode Kráľovej hory s najkrajším výhľadom na celý Prešov, Vám predstavujeme posledný rádový rodinný dom na predaj. Ide o tehlovú novostavbu 4 izbového rodinného domu, s 2 krásnym terasami na východ a západ, so vstavanou garážou a ďalšími 2 parkovacími miestami.
Rodinný dom je poslednou etapou pred ukončením celej lokality a tak rodinný dom je prístupný už z hotovej asfaltovej cesty, vybudovaných chodníkom i osvetlený už hotovým verejným osvetlením.
Orientácia rodinného domu je ideálna vo vzťahu k svetovým stranám, a to východ – západ. Dom má 3 spálne, modrenú spojenú kuchyňu s obývačkou a samostatný šatník. Všetky okná v obytných miestnostiach sú francúzske a tak je zaručená slnečnosť a svetlosť celého domu. Z každej obytnej izby je možný výstup na terasu rodinného domu. Na východnej terase oceníte nádherný východ slnka a pri ňom rannú kávu. Pri západnej terase vychutnáte západ slnka s intimitou a súkromnou terasou bez západných susedov. Vo vstavanej garáži a technickej miestnosti je vybudovaný priestor na skladovanie bicyklov, lyží, kočiarov. Rovnako pod schodiskom je úložný priestor , ktorý je určený pre odkladanie vysávača, žehliacej dosky. Technológia rodinného domu je v 1.PP, technickej miestnosti.
Úžitková plocha rodinného domu je 140m2 plus predná 10m2 terasa a plus západná terasa. Rodinný dom má teplovodné podlahové vykurovanie, je úsporný, energeticky nenáročný a poskytuje veľkorysá priestor pre rodinu na najkrajšom sídlisku 3 v Prešove. Lokalita poskytuje všetko pre mladú rodinu, škôlku, školu, nákupné centrum, služby obchodných domov a zároveň je ukončenou lokalitou s vybudovanými širokými asfaltovými cestami, chodníkmi, verejným osvetlením a kamerovým systémom pre ochranu rodín.
Rodinný dom predstavujeme za mimoriadne rozumnú cenu vo vzťahu k lokalite, úžitkovej ploche a tehlovej novostavbe s kompletnou občianskou vybavenosťou a ukončenou lokalitou, 168.000 €.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo