Priemyselný areál na predaj, obec Markušovce, okres Sp.N.Ves
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2021
Za tehelňou, Markušovce
Priemyselný areál na predaj, obec Markušovce, okres Sp.N.Ves
420 000 €

Priemyselný areál na predaj, obec Markušovce, okres Sp.N.Ves

420 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 24319 m2
  • Cena za m2: 17,27 €/m²
    ID inzerátu: 4157860
Ponúkame na predaj priemyselný areál v obci Markušovce, okres Spišská Nová Ves. Celková rozloha nehnuteľnosti je 24.319m2. Na pozemku sa nachádza trafostanica, 2 studne, vodáreň, betónová konštrukcia na kamión so zásobníkom a 3 stavby: administratívna budova s výrobnou halou s rozlohou 1146m2, výrobná hala s rozlohou 645m2, administratívna budova s rozlohou 157m2. Ponúkaná nehnuteľnosť má dobrú dostupnosť na diaľnicu.

Administratívna budova s výrobnou halou:
Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie pozostáva z dvoch častí a to priemyselnej a administratívnej. Hala pozostáva z troch podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kancelária, kuchynka. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza zasadačka, 2 kúpeľne s WC, sprchy a šatne. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve samostatné kancelárie. Administratívna časť je kompletne zrekonštruovaná vrátane rozvodov elektrickej energie, vody a je akusticky izolovaná od výrobnej časti budovy. V priemyselnej časti sa nachádza funkčný mostový žeriav s nosnosťou do 5t, stroje na výrobu betónových produktov v hodnote 15.000€, miešačka betónu značky EIRICH v hodnote 8.500€, nová elektrická garážová brána a protipožiarne dvere. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 1146 m2. Pred výrobnou halou sa nachádza rozľahlá spevnená plocha, ktorá sa dá využiť ako parkovisko. Energetický certifikát: nie je.

Výrobná hala:
Výrobná hala je vhodná na skladovacie priestory alebo menšie výrobné priestory. Hala má jeden hlavný vstup a dva bočné a je možné ju rozdeliť na dve samostatné časti pre dve firmy. Rozmery nehnuteľnosti sú 15,73 m šírka a 41 m dĺžka. Celková zastavaná plocha je 645 m2. Energetický certifikát: nie je.

Administratívna budova:
Nehnuteľnosť je tehlovej konštrukcie a je možné upraviť ju na administratívne, skladovacie alebo výrobné priestory. Celková zastavaná plocha je 157m2. Energetický certifikát: nie je.

K dispozícii sú inžinierske siete: elektrická energia, obecný vodovod, verejná kanalizácia. Cena predávanej nehnuteľnosti je 420.000€ + DPH a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0948 979 997.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu