Na predaj chatka 31m2 s pozemkom 1754m2 v časti Staré Levice smerom na Šiklóš
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 28. 05. 2021
Staré Levice, Levice
Na predaj chatka 31m2 s pozemkom 1754m2 v časti Staré Levice smerom na Šiklóš
34 990 €

Na predaj chatka 31m2 s pozemkom 1754m2 v časti Staré Levice smerom na Šiklóš

Staré Levice, Levice, okres Levice
34 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 31 m2
  Plocha pozemku: 1754 m2
 • Cena za m2: 1 128,71 €/m²
  ID inzerátu: 4158010
Každý rok rozmýšľate, čo budete robiť v letných dňoch? Bývate v paneláku, kde je hluk a letné víkendy by ste chceli tráviť na záhradke, kde na vás bude čakať príroda a útulná chatka? Môžem vám niečo prezradiť?

Mám tu pre vás jednu chatku s veľkou záhradou, ktorá sa nachádza pri Leviciach v časti Staré Levice smerom na Šiklóš.

Súčasný majitelia sa o chatku a záhradu dôkladne starali, a preto sa nemusíte obávať, že budete kupovať zarastený pozemok, kde vás čaká iba kopa roboty a starostí. Tento pozemok čaká už iba na vás, aby ste si sem prišli odpočinúť a zrelaxovať.

V prednej časti pozemku je situovaná chatka, ktorá pozostáva z veľkej obytnej miestnosti, kde si v kruhu vašich priateľov a rodiny užijete príjemné spoločné chvíle. Hneď pri tejto miestnosti sa nachádza malá kuchynka, kde nájdete úložný priestory pre potraviny. V chatke je zavedená elektrika.

Pri chatke je vybudované miesto na posedenie a grilovanie, kde svojim priateľom môžete ukázať vaše kuchárske schopnosti

Nemáte priestory, kde uskladniť víno? To nie je žiadny problém, pretože v chatke sa nachádza kvalitná vínna pivnica, ktorú využijete presne na tento účel. Môžete ju však využívať aj na vychladenie si pivka ku grilovačke alebo na uskladnenie ovocia, zeleniny a potravín.

V neposlednom rade tu na milovníkov záhradníčenia čaká veľká záhrada o rozlohe 1754m2 a krásna vínna pivnica. Na pozemku sa nachádza niekoľko odrôd jabĺk, čerešňa, slivky, broskyne, hrušky, maliny a višňa. Samozrejmosťou v tejto oblasti je to, že sa tu nachádzajú naozaj výborné odrody hrozna a to: leánka a veltlín.

Určite ste zvedaví, ako je to tu so susedmi a s kriminalitou.

V tomto ohľade je táto lokalita na veľmi vysokej úrovni. Vandalizmus, škody na majetku a krádeže sa tejto lokalite vyhýbajú veľkým oblúkom, pretože záhradné chatky sú zabezpečené rampou. Majitelia si okolie chatiek veľmi strážia a spolu so susedmi sa starajú, aby okolie bolo bezpečné a udržiavané. A práve z týchto dôvodov si túto štvrť vyberajú ľudia zo širokého okolia.

Chatka je v osobnom vlastníctve a je ihneď voľná.

A ešte, aby som nezabudol, v tejto lokalite, kde sa táto chatka nachádza je absolútny pokoj a ticho a ak to chcete zažiť a pocítiť naživo, dohodnite si obhliadku čo najrýchlejšie na tel. čísle 0915 055 571 alebo ak chcete, pokojne mi napíšte email na marekkusy@mojrealitak.sk a dohodneme si obhliadku cez email.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty