Na predaj: Trojpodlažný rodinný dom, dvoj-garáž, bazén- Pereš
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 08. 2021
Svidnicka, Košice II - Pereš
Na predaj: Trojpodlažný rodinný dom, dvoj-garáž, bazén- Pereš
595 000 €

Na predaj: Trojpodlažný rodinný dom, dvoj-garáž, bazén- Pereš

595 000 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Zast. plocha: 652 m2
  Plocha pozemku: 1003 m2
 • Cena za m2: 1 700 €/m²
  ID inzerátu: 4158632
FLEGRA COMFORT REALITYponúka na predaj trojpodlažný Rodiný dom- pre náročných klientov, v mestskej časti Košice- Pereš, s celkovou výmerou pozemku 1.655m2, s priestrannou dvojgarážou so skladom na náradie. Na pozemku pozemku navrhnutom a upravenom záhradným architektom sa nachádza vonkajší bazén, jazierko, množstvo okrasných stromov a pestovateľská zóna.
Celková podlahová plocha domu všetkých troch podlaží je cca 450 m2., dom má 5 izieb, dve kúpeľne, sprchovací kút a WC v podzemnom podlaží.
Dispozičné riešenie:
- 1.PP- úžitková plocha 108,08 m2: relax hala- fitnes, samostatná sprcha, WC s umývadlom, kuchyňa a práčovňa s technickou miestnosťou, chodba, schodisko. Podzemné podlažie je prístupné vnútorným schodiskom z chodbových priestorov prvého podlažia a zároveň prepojené so záhradnou časťou pozemku priamo z terénu presklennou stenou a okennými otvormi ( výmena presklenia realizovaná v r. 2016)
-1.NP-úžitková plocha 171,47m2: priestranná obývacia hala s prístupom na priestrannú terasu s nádherným výhľadom do záhrady a na široké okolie, nachádzajúcej sa na južnej strane domu, ďalej predsieň, chodba, kuchyňa, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút), komora, Na tomto podlaží sa nachádza hlavný vstup do domu od ulice a je prepojené vnútorným schodiskom s podzemným podlažím a podkrovím.
-2.NP- podkrovie- úžitková plocha 171,47m2: 4x izba, z toho 1 priestranná nadštandartná spálňa so šatníkom, 2x študentská izba s prístupom na balkón, 1x pracovňa, chodba taktiež s prístupom na balkón, kúpeľňa s WC
Pozemok:
-Samostatná dvoj-garáž zastavaná plocha 61,92m2: garáž je veľkoryso riešená, priestranná, na parkovanie dvoch motorových vozidiel, plastové elektronicky ovládané brány, časť garáže bola rozdelením vnútorného priestoru zmenená na sklad
Vonkajší bazén: nachádza sa v južnej časti pozemku, v blízkosti domu, s možnosťou prístupu priamo z podzemného podlažia z fitnes zóny, alebo z terénu
Záhradné jazierko: je súčasťou oddychovej zóny v záhrade, susediacej so spevnenou plochou určenou na grilovanie a posedenie s priateľmi
Pozemok je upravený, so spevnenými plochami, chodníkmi, vonkajším osvetlením, dizajnovou záhradou s oddelenou úžitkovou záhradou s ovocnými stromami.

Táto nehnuteľnosť je určená pre náročnejších klientov, je mimoriadne vhodná na bývanie ale aj reperezentatívne účely, nachádza sa v pokojnej časti Pereša, na pomerne rozľahlom upravenom pozemku, s nádherným výhľadom na okolie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty