REZERVOVANÉ 4 izbový byt 83m2 loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2020
Košice II - Sídlisko KVP
REZERVOVANÉ 4 izbový byt 83m2 + loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP
128 000 €

REZERVOVANÉ 4 izbový byt 83m2 + loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP

128 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 83 m2
  • Cena za m2: 1 542,17 €/m²
    ID inzerátu: 4160469
Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka veľký 4 izbový byt s úžitkovou plochou 83m2, nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici sídliska KVP, Stierova. Ulica sa vyznačuje skvelou polohou na konci sídliska, s množstvom zelene s výhľadom na myslavský les. Kľudné a pokojné bývanie v panelovom bytovom dome po kompletnej obnove poteší rodinku s nárokom na väčší priestor. Byt je umiestnený na 1 poschodí z 8.

V byte prebehla postupná, kompletná rekonštrukcia, kde sa menila vodoinštalácia, elektroinštalácia, plávajúce podlahy v celom byte v kombinácií s keramickými obkladmi a dlažbou, sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, čiastočne nové omietky, obložkové zárubne, plastové okná, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nová sanita. Jednou z výhod je aj zasklená loggia s ovtváravými oknami.

Dispozícia je riešená formou centrálnej veľkorysej predsiene, z ktorej sú jednotlivé vstupy do samostatných nepriechodných miestností. Obývacia izba a jedna zo spálni sú orientované na východ, 2 ďalšie samostatné izby na západ, rovnako ako kuchyňa.

Kompletnú fotodokumentáciu nájdete na stránke, partnersreal.sk.

Byt sa predáva bez nábytku, okrem vstavných vecí. Cena nehnuteľnosti je 128000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 094 757 353, email: gazi@partnersreal.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty