Jedinečné bývanie so všetkými výhodami v 5 izbovom rodinnom dome s vlastným wellnessom, Spiegelsal
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 17. 05. 2021
Jána Sambucusa, Trnava
Jedinečné bývanie so všetkými výhodami v 5 izbovom rodinnom dome s vlastným wellnessom, Spiegelsal
339 900 €

Jedinečné bývanie so všetkými výhodami v 5 izbovom rodinnom dome s vlastným wellnessom, Spiegelsal

Jána Sambucusa, Trnava, okres Trnava
339 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 448 m2
  Zast. plocha: 368 m2
  Plocha pozemku: 418 m2
 • Cena za m2: 758,71 €/m²
  ID inzerátu: 4163622
V zastúpení majiteľa/ 3D obhliadku si môžete pozrieť pod fotodokumentáciou


Tento výnimočný dom s nádychom anglického vidieka podtrhnutý osobitným štýlom sa nachádza v lukratívnej časti Spiegelsalu v Trnave.


Jacuzzi, fínska sauna, chladiaca kaďa, vináreň s barom, samostatná vínna pivnica so vstupom z dvora, toto všetko uspokojí budúceho majiteľa, ktorý hľadá relax s vlastnou oddychovou zónou.  


Celkovú atmosféru domu dotvára dvor so stromami s nádherným vystavaným tehlovým altánkom a grilom a mozaiková dlažba. Z prednej časti je zdobený masívnym zábradlím s ručným historickým kovaním ukotveným v liatinových stĺpoch. Počas letných večerov podtrhne celkovú pohodu posedenia s rodinou a priateľmi pri výbornom víne nasvietenie dvora stĺpikovými lampami na diaľkové ovládanie, ktoré je umiestnené v upravenom, udržiavanom trávniku. Dušu domu dotvára úplne nové zariadenie nachádzajúce sa v obývačke, jedálni a kuchyne v industriálnom štýle, ktoré je možné odkúpiť.


DISPOZÍCIA


Tento dvojpodlažný dom s kvalitnými prvkami zariadenie a vybavenia si zamilujete na prvý pohľad.


1. podlažie tvoria vstupná chodba s botníkom a úložným priestorom, z ktorej sa prechádza do dennej časti domu pozostávajúcej z haly, obývacej izby, kuchyne s komorou a toalety. Z veľkorysej haly s krbom a s jedálenským masívnym dreveným stolom s pohodlným sedením sa prechádza do priestrannej obývacej izby s výstupom na balkón orientovaný do uličnej časti. Príjemnú atmosféru kuchyne s orientáciou na východ dotvára tehlový obklad steny. 


Na 2. podlažie nočnej časti domu sa vystupuje masívnym dreveným schodiskom so zábradlím. Nachádzajú sa tu tri samostatné neprechodné spálne, menšia izba s vystavaným úložným priestorom, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. O dostatok úložného priestoru sa nemusíte obávať, v dvoch spálňach sú vstavané skrine. Z dvoch miestností sa vychádza na balkón. 


V prízemnej časti domu je umiestnená relaxačná zóna s jacuzzi so samostatným výstupom na dvor a ďalšia miestnosť s úložným priestorom s roldorovým systémom po celej dĺžke steny. Z tejto miestnosti sa dá prejsť do uličnej časti predzáhradky. O ďalšie medziposchodie nižšie sa presunieme do vinného baru s pivnicou, priestoru s fínskou saunou a chladiacou vystavanou kaďou. Účelová práčovňa so sprchovým kútom a toaletou je poruke tiež v tejto časti domu. Z jednej z garáží s úložným priestorom s roldorovým systémom sa cez túto časť vstupuje do domu suchou nohou. Druhá samostatná garáž je prístupná z dvora. Brány na automatické ovládanie sú v tomto dome samozrejmosťou.


TECHNICKÉ PARAMETRE


Samostatne stojaci rodinný dom s rovnou strechou je zateplený, má silikónovú omietku s tehličkovým obkladom v dolnej časti domu. Tri balkóny sú zdobené ručne kovaným zábradlím. Hlavná bránka do domu, dve samonosné kované brány na elektrický pohon, historické ručne zdobené kované zábradlia, horizontálne oceľové stromové mreže, vertikálne stromové mreže s vykutými volutami a vonkajšie lampy majú antikoróznu povrchovú úpravu. 


V dome sú kvalitné plastové okná chránené sieťkami proti hmyzu, drevené parkety, smrekové dvere so zárubňami, krb s mramorovým obložením s prieduchmi v chodbe. Príjemnú atmosféru v dome počas chladnejších dní dotvára krb osadený do steny, ktorý je viditeľný z haly aj obývačky. Vo všetkých izbách sú inštalované klimatizačné jednotky.


Dom je zabezpečený kamerami a bezpečnostným systémom napojeným na bezpečnostný pult s výstupom na mobil. V dome sú bezpečnostné protipožiarne dvere. 


V cene nehnuteľnosti:sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet pivníc: 280
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty