3izb. tehlový byt, Košice- Staré mesto -Mlynská, 97m2, zrekonštruovaný
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2021
Mlynská, Košice I - Staré Mesto
3izb. tehlový byt, Košice- Staré mesto -Mlynská, 97m2, zrekonštruovaný
267 000 €

3izb. tehlový byt, Košice- Staré mesto -Mlynská, 97m2, zrekonštruovaný

267 000 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 97 m2
  • Cena za m2: 2 752,58 €/m²
    ID inzerátu: 4165157
Impulz Real s.r.o. v zastúpení Gabriela Ferenczová Vám ponúka na predaj 3 izbový, tehlový byt v Košiciach, priamo v srdci mesta na Mlynskej ulici v historickej budove Maléterov palác. Byt pozostáva z 3 samostatných spálni a kuchyňe spojenej s obývacou izbou. V byte sa nachádzajú drevené podlahy, 2 kúpeľne, nová kuchynská linka. Byt je v osobnom vlastníctve a má celkovú výmeru 97m2 a nachádza sa na druhom poschodí z dvoch. K bytu je možné prikúpiť parkovacie miesto vo dvore (24 000€). Kúrenie a ohrev vody je zabezpečované vlastným plynovým kotlom. Predáva sa kompletne zariadený. Viac informácii o ponúkanej nehnuteľnosti sa dozviete na obhliadke.

Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie ako aj komplexných služieb spojených s Vaším novým bývaním. V sprostredkovateľskej provízii sú zahrnuté kompletné katastrálne poplatky (poplatok za vklad vlastníckeho práva, listy vlastníctva a katastrálne mapy), kompletný právny servis pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárske poplatky (overenie podpisov, overenie listín). Samozrejmosťou našej spoločnosti je zabezpečenie znaleckého posudku a kompletnej dokumentácie k nehnuteľnosti, ako aj pomoc pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nášho nezávislého finančného sprostredkovateľa.

Pre bližšie informácie sa dôverou môžete kedykoľvek obrátiť na rodinného realitného makléra: Mgr. Gabriela Ferenczová, +421 908 520 254, ferenczova@impulzreal.sk

Tešíme sa na spoluprácu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty