Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Michalovce
Rodinný dom v Michalovciach
135 000 €

Rodinný dom v Michalovciach

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 594 m2
  Plocha pozemku: 2799 m2
 • Cena za m2: 227,27 €/m²
  ID inzerátu: 4169131
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Michalovciach, v časti Vrbovec. Dom sa nachádza v tichej uličke, mimo hlavnej cesty. Celková výmera pozemku je 2779 m2. Zastavaná plocha a nádvorie 594 m2 a záhrada 2205 m2. Rodinný dom prešielkompletnou rekonštrukciou. Nová strecha. Okná sú plastové, v celom dome sú znížené stropy, bodové svetlá, stierky. Podlaha: Plávajúca, dlažba. V dome sa nachádza kuchyňa, spálňa, obývacia izba s krbom, chodba, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Za rodinným domom na pozemku sa nachádza ďalšia budova - kotolňa. Inžinierske siete: voda,plyn, elektrina, kanalizácia. Kúpou voľný. K nehnuteľnosti nebol vydaný energetický certifikát.  Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám bezplatne pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úveru.
Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: čiastočne prerobený, Plocha pozemku: 2799 m2, Zastavaná plocha: 594 m2, Počet poschodí: 1, Počet izieb: 2, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 1, El. napätie: 230V, Parkovanie: áno, Voda: verejný vodovod, Zariadenie: nezariadený, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Plyn: áno, Zateplený objekt: áno, Terasa: áno, Vykurovanie: vlastné - plyn

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty