Na predaj stavebný pozemok 594 m² – Iňa okres Levice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2020
Iňa
Na predaj stavebný pozemok 594 m² – Iňa okres Levice
20 000 €

Na predaj stavebný pozemok 594 m² – Iňa okres Levice

20 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 594 m2
  • Cena za m2: 33,67 €/m²
    ID inzerátu: 4170402
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Iňa (okresné mesto Levice je vzdialené 20 km, krajské mesto Nitra 37,5 km, najbližšie mesto Vráble 13,5 km, kúpeľné mestečko Podhájska 12 km). Parcela s celkovou výmerou 594 m² sa nachádza na okraji obce v tichom vidieckom prostredí, neďaleko obecnej bytovky a nového multifunkčného ihriska. Pozemok je prístupný z obecnej asfaltovej komunikácie. Pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete okrem kanalizácie, ktorá zatiaľ nie je v obci vybudovaná – plyn a elektrina tesne na hranici pozemku, voda cca 5 metrov viď obrázok.

Parcela je z dvoch strán oplotená, informatívne rozmery a tvar pozemku v galérii. Vďaka stanovisku Obecného úradu o funkčnom využití pozemku je možné začať s výstavbou rodinného domu v krátkodobom časovom horizonte. Ponuka je vhodná aj na rekreačné využitie (napríklad ako záhrada, vinohrad, pre výstavbu chatky a podobne) alebo ako investícia s veľkým potenciálom do budúcna.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu