6 izbový rodinný dom v Hurbanove, predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2021
Hurbanovo, Hurbanovo
6 izbový rodinný dom v Hurbanove, predaj
165 000 €

6 izbový rodinný dom v Hurbanove, predaj

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Zast. plocha: 400 m2
  Plocha pozemku: 956 m2
 • Cena za m2: 330 €/m²
  ID inzerátu: 4171416
Predstavujeme Vám 6 izbový priestranný rodinný dom v obci Hurbanovo, postavený na pozemku vyše 950 m2. Dispozične okrem štyroch samostatných prízemných a dvoch podkrovných izieb pozostáva z veľkej kuchyne, dvoch kúpeľní s WC / v jednej sprchovací kút a v druhej sprchovací kút a vaňa/ predsiene, vstupnej haly so schodiskom do podkrovnej časti, špajze a komory miestnosti. Konštrukcia domu je murovaná so škridlovou strechou. Predná časť domu je zo 60-tych rokov a prístavba z 90-tych. Dom pred tromi rokmi prešiel kompletnou obnovou. V dome sú všetky inžinierske siete a napojený je na kanalizáciu. Podlahy má keramické a laminátové. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom Protherm a teplú vodu produkuje elektrický bojler, Obe zariadenia sa nachádzajú v pivnici, ktorá je pod celým domom. Stropy sú železobetónové s možnosťou vytvorenia ďalších podkrovných izieb. Na dvore je garáž s kúrením, pre jedno vozidlo a s prístreškom na ďalšie jedno státie a taktiež budova s jednou miestnosť so zavedenou vodou, na všestranné využitie. Dvor je esteticky upravený okrasnými rastlinami s jazierkom a studňou, murovaným grilom. V prednej časti dvora sa nachádza podnikateľský fungujúci priestor.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 6

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty