Na predaj rozmerný 5 izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami v kúpeľnom meste Dudince
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 01. 2021
Malý rad, Dudince
Na predaj rozmerný 5 izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami v kúpeľnom meste Dudince
84 900 €

Na predaj rozmerný 5 izbový rodinný dom s 2 kúpeľňami v kúpeľnom meste Dudince

84 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 298 m2
  Plocha pozemku: 824 m2
 • Cena za m2: 284,90 €/m²
  ID inzerátu: 4171679
Dennodenne sa rozhliadate po veľkom dome, no stále natrafíte len na malý dom s maximálne tromi izbami?

Túžite mať každý svoju izbu, svoje súkromie, garáž a veľkú záhradu, kde sa vaše deti budú môcť nerušene hrať?

Ak sa rozhliadate po takomto bývaní v Dudinciach, tak si pozrite tento dom:

Dom má veľmi zaujímavú a rozumne riešenú dispozíciu, pretože po vstupe do domu sa ocitnete v krásnom slnečnom vestibule, kde si môžete vybrať, či sa vyberiete rovno po schodoch na vyvýšené prízemie, kde je obytná časť, alebo ostanete na najnižšom podlaží, kde sú pivnice, hospodárske miestnosti a garáž.

Na dvoch podlažiach, ktoré slúžia na bývanie sa nachádzajú dve samostatné bytové jednotky. Tieto dokážu poskytnú absolútne súkromie dvom rodinám, pretože zo schodov má každá samostatný vstup.

Byt na prvom poschodí má priestrannú chodbu, z ktorej viete prejsť do všetkých miestností. Hneď pri vstupe nájdete hlavnú spálňu, z ktorej je východ na balkón. Ďalej nasleduje obývacia miestnosť a hneď vedľa nej nájdete veľkú jedáleň s prechodom do priestrannej kuchyne.

V dnešnej dobe nájsť rodinný dom, ktorý má špajzu je náročné, no v tomto dome sa o to nemusíte báť, pretože hneď pri kuchyni nájdete väčšiu špajzu. Na konci chodby po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s oknom. A čo je veľká výhoda - toaletu oddelenú od kúpeľne.

Byt na najvyššom poschodí je postavený zrkadlovo, čiže dispozícia je taká istá ako v predošlom byte, avšak s malou výnimkou. V tejto bytovej jednotke máte namiesto jedálne samostatnú izbu.

To znamená, že na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kde z jednej je výstup na balkón, ďalej menšia kuchynka so špajzou, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Samotný rodinný bol postavený v roku 1973 a je v pôvodnom stave, čo vám dáva možnosť pretvoriť si ho podľa svojho štýlu. A čo je najlepšie, máte k dispozícii veľký priestor. Túžite po obrovskej kuchyni s jedálňou?

Alebo chcete mať v dome obrovskú kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou? Tak v tomto smere máte úplne voľné ruky.

K domu patrí pozemok o veľkosti 824m2, kde v jeho zadnej časti je nasadený vinič. Ku každému domu potrebujeme záhradný nábytok, záhradné náradie a mnoho iného, preto sa v zadnej časti rodinného domu nachádzajú dve hospodárske miestnosti, kde si môžete čokoľvek uskladniť.

Aby toho nebolo málo, tak v zadnej časti pozemku sa okrem viniča nachádzajú aj chovné stanice, ak by ste rozmýšľali aj o chovaní zvierat.

Dom je postavený  na veľmi slušnej ulici, čo vám umožňuje bývanie v absolútnej pohode. Okrem toho, medzi susedmi panujú kamarátske vzťahy.

Ak máte viac áut určite oceníte, že okrem garáže sa na dvore nachádza aj veľký priestor, kde sa ich zmestí hneď niekoľko.

Ak poznáte Dudince, viete, že sú ideálnym miestom pre rodinný život. Ak ich ešte nepoznáte, tak sa príďte pozrieť a presvedčte sa na vlastné oči.

Dom je v osobnom vlastníctve a kúpou je ihneď voľný. Možnosť financovania hypotekárnym úverom.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty