EXKLUZÍVNA PONUKA RODINNÉHO DOMU S PEKNÝM VEĽKÝM POZEMKOM
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 05. 03. 2021
Osľoboditeľov, Košice IV - Barca
EXKLUZÍVNA PONUKA RODINNÉHO DOMU S PEKNÝM VEĽKÝM POZEMKOM
259 890 €

EXKLUZÍVNA PONUKA RODINNÉHO DOMU S PEKNÝM VEĽKÝM POZEMKOM

259 890 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 1517 m2
 • Cena za m2: 2 079,12 €/m²
  ID inzerátu: 4173212
Patríte k ľuďom, ktorý snívajú o bývaní vo svojom dome a pritom chcete mať blízko do mesta, no zároveň sa tešiť z príjemného prostredia a odpočinku vo vlastnej veľkej záhrade? Túto vašu predstavu uskutoční tento výnimočný rodinný dom v našej exkluzívnej ponuke, ktorú vám v spolupráci s EQUILIBRIO Real predstavujú Bc. Michael Moroz a Michal Judák.

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Košice - Barca na ulici Osloboditeľov. Táto lokalita zaručuje vynikajúcu dostupnosť do centra mesta, či už autom (asi 6 min.), alebo MHD (cca 12min.).

Chcete mať množstvo priestoru na príjemný odpočinok, hru s deťmi, grilovačku s priateľmi, či len také domáce leňošenie? Toto všetko vám umožní obrovský 1500m2 pozemok, na ktorom si tiež máte možnosť pestovať vlastnú zeleninu a jeho súčasťou je aj niekoľko ovocných stromov, ktorých plody naplnia obsah vašej špajze.

Dostatok priestoru poskytnú aj 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa, ktoré sú na 125m2 úžitkovej plochy domu, ktorú prípadne môžete ešte rozšíriť zobytnením podkrovia. Ste domáci kutil, a radi by ste mali aj vlastnú dielničku? Na vaše majstrovské diela môžete využiť niečo z 58m2 pivnice. Dom je postavený prevažne z tehál, zo severnej strany je zateplený, zohrieva ho ústredné kúrenie s plynovým kotlom. Je vo veľmi zachovalom pôvodnom stave, čo vám dovoľuje prispôsobiť si ho vlastným predstavám bývania, no jeho vynikajúci stav vám umožňuje okamžité bývanie, bez nutnosti opráv.

Môže niečo ešte zvýšiť atraktivitu tohto vášho nového domova? Áno, v jeho blízkom okolí sa nachádza škola, škôlka, ihrisko, pošta, zdravot. stredisko, reštaurácie, do 4 min. ste autom vo FRESHi a na skok to budete mať tiež do Barčianskeho parku, kde môžete zregenerovať svoje sily.

Krása záhrady, štedrosť priestoru, vybavenosť okolia, dostupnosť do centra a mnoho ďalších výhod tohto domu sú na nezaplatenie. Vy môžete mať tento váš nový domov už za 259 890 €. Uvidíme sa na obhliadke.

Na požiadanie vám tiež mailom zašleme 3D virtuálnu obhliadku. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.

Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom kancelárie EQUILIBRIO real.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1960
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Garáž: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty