Dátum aktualizácie: 04. 12. 2023
Brezno
V priamom centre Brezna ponúkame na predaj polyfukčnú budovu
Cena dohodou

V priamom centre Brezna ponúkame na predaj polyfukčnú budovu

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 650 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • ID inzerátu: 4174252
Pekné bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mesta Brezna.Ide o nehnuteľnosť po čiastočnej rekonštrukcii s parkovaím pre majiteľou prevádzok vo dvore.Nehnutelnosť pozostáva z hlavnej budovy kt.má 3 podlažia a suterén v kt.sa nachádza prevádzka pohostinstva.Táto budova má celkovo 6 miestností-kancelárií s podl.plochou od 20m2-130m2.Na poslednom 3 podlaží je 4 izbový byt.V zadnej časti vo dvore sa nachádzajú menšie obchodné a kancelárske prevádzky v celkovom počte 7.V zadnej časti je na prízemí vätšia obchodná prevádzka,na poschodí 6 miestností,toalety.Celá budova bola pred pár rokmi zateplená,je pripojená na všetky IS-plyn,voda,elektrina,kanalizácia.Obsadenosť budovy nájomníkmi je 90%.Vhodná investícia do budovy v slušnom technickom stave ako aj dobrá finančná vyťaženosť s mesačných nájmov.


Ak máte záujem o viac informácií, alebo o obhliadku, neváhajte kontaktovať p. Moráveka na tel. č. 0904 612 277. Kompletný právny servis súvisiaci s predajom, vrátane poplatkov na katastrálnom úrade, hradíme za Vás. Postaráme sa aj o prepis energií (el.energia, plyn,...). Radi Vám poradíme a pomôžeme ohľadom financovania nehnuteľnosti. V prípade záujmu poskytujeme prenájom auta na sťahovanie na jeden deň zdarma.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí