STAR RESIDENCE - 2,3,4 a 5 izbové byty v novostavbe na sídlisku JUH
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2021
Jazdecká, Nové Zámky
STAR RESIDENCE - 2,3,4 a 5 izbové byty v novostavbe na sídlisku JUH
97 020 €

STAR RESIDENCE - 2,3,4 a 5 izbové byty v novostavbe na sídlisku JUH

97 020 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 49 m2
  • Cena za m2: 1 980 €/m²
    ID inzerátu: 4177128
Dlho očakávaný projekt - STAR RESIDENCE  predpredaj 2,3, 4  a 5 izbových apartmánov v polyfunkčnom objekte s názvom STAR*RESIDENCE*****, ktorý prekvapí na sídlisku Juh.  Zaujímavá moderná stavba bude pozostávať z piatich poschodí s celkovo 34 bytovými jednotkami. Bytové jednotky budú s 2,3, 4 a 5 izbovou dispozíciou s balkónom alebo terasou, vybavené modernými  technológiami. Možnosť dokúpiť k bytu parkovacie miesto v podzemnej garáži. V prípade záujmu sú k dispozícii aj kancelárske nebytové priestory.

Výstavba už bola zahájená. Plánované ukončenie 2022.  Bytovka  má výťah, celá je podpivničená, bude možné dokúpiť garážové státie a pivničné priestory. Byty sa predávajú dokončené v štandardnom prevedení aj s kuchynskou linkou. V štandarde je zahrnuté podlahové kúrenie, chladenie bytu, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie,  vinylové podlahy, dve vstavané šatníkové skrine, všetky spotrebiče - umývačka riadu, chladnička, varná doska, elektrická rúra a digestor - všetko  značky BOSCH. Je možné v priebehu výstavby upraviť aj byty v nadštandarde. Byty je možné rezervovať už teraz, rezervácia predstavuje 20 percent z ceny bytu. Celý projekt je zastrešený financovaním banky, ktorá bude poskytovať prostriedky pre prípadné financovanie prostredníctvom HÚ.

Cena bytu - 1980 EUR s DPH za m2 bytu a 360 EUR s DPH za m2 terasy za byt dokončený v štandarde , garážové státie 18000 Eur s DPH
Cena holobytu 1800 EUR  s DPH
Cena penthousu - 2400 Eur s DPH a 360 EUR s DPH za m2 terasy

VIAC INFO NA WEB STRÁNKE   www.starresidence.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu