POD BÔRIKOM - 5 izbový byt s predzáhradkou a bazénom F1 práve kolaudujeme
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Pod Bôrikom, Bratislava I - Staré Mesto
POD BÔRIKOM - 5 izbový byt s predzáhradkou a bazénom F1 / práve kolaudujeme
989 000 €

POD BÔRIKOM - 5 izbový byt s predzáhradkou a bazénom F1 / práve kolaudujeme

989 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 227,74 m2
 • Cena za m2: 4 342,67 €/m²
  ID inzerátu: 4177517
Nový rezidenčný projekt Pod Bôrikom prináša do Bratislavy luxusné bývanie, ktoré má hneď niekoľko atribútov výnimočnosti.

Je výnimočný svojou polohou v lokalite Machnáč na bratislavskom hradnom kopci, ktorá patrí medzi najprestížnejšie v hlavnom meste, a takisto svojím konceptom, ktorý kladie dôraz na absolútne súkromie.Je tiež výnimočný svojím komfortom, o ktorý sa postará celý rad vymožeností ako vlastný bazén s ležadlami a so sprchou a značkovým zastrešením od firmy POPP, rozsiahla záhrada s okrasnými rastlinami a priestorom pre ihriská, zelené strechy s vegetačnou vrstvou na všetkých plochých strechách a strieškach, terasy zatienené pergolami typu Renson Camargue, bezproblémové parkovanie v garážach a na vonkajších státiach, autonabíjačka pre elektrické autá a špičkový výťah Schiendler 330 až pre 9 osôb.

Ďalej je výnimočný svojou bezpečnosťou, ktorú garantuje nielen uzavretosť celého komplexu, ale aj pokročilé bezpečnostné prvky ako vstupy do bytov, garáží a na poschodia chránené snímaním otlačkov prstov, 5 prehľadových bezpečnostných kamier, siréna na signalizovanie požiaru v garáži a pod. Je výnimočný inteligentnými riešeniami pre domácu automatizáciu, a to najmä systémom Magic-Home, ktorý meria a ovláda spotrebu a úniky energií, kúrenie či chladenie a riadi interiérové a exteriérové osvetlenie.Je výnimočný správou a servisom vilových domov a celého areálu. Správcovská firma sa na základe samostatnej zmluvy postará o všetko potrebné za vás a vy si tak užijete bývanie s komfortom rodinného domu bez starostí o údržbu.
Je výnimočný energetickou úspornosťou – stavba sa môže právom hrdiť prívlastkom nízkoenergetická. Využíva najkvalitnejšie materiály a predovšetkým najmodernejšie technológie, čoho dôkazom je aj vykurovanie úsporným a ekologicky šetrným tepelným čerpadlom VIESSMANN Vitocal 200-S, ktoré vyniká až 4-krát nižšou spotrebou energie.
V neposlednom rade je výnimočný nadštandardným vybavením samotných bytov, kde si užijete napríklad značkové parkety Kährs Finnveden, vysokokvalitné dreveno-hliníkové okná a exteriérové dvere s elektrickým zámkom INTERNORM, vonkajšie žalúzie, kvalitnú klimatizáciu alebo ďalšie voliteľné prvky na vaše želanie.

Dispozičné riešenie bytu 5 izbového bytu F1 s predzáhradkou:

Vstupná hala 11,46 m2
Chodba 10,97m2
Technická miestnosť 4,86m2
Šatník 6,63m2
Spálňa 16,10m2
Kúpeľňa 7,70m2
Izba 2 13,50m2
Izba 3 14,18m2
Obývačka + kuchyňa 54,19m2
Izba 11,77m2
Kúpeľňa 6,77m2
Toaleta 3,52m2

Výmera bytu 161,64m2
Balkón 11,28m2
Predzáhradka 54,82m2

Celková výmera 227,74m2

Každý byt má vyhradené dve garážové miesta á 30.000€ s dph a prípravou na nabíjanie pre elektromobily s meraním napojeným na byt.
Každý dom má ešte jedno vonkajšie státie pre návštevy, ktoré už je v cene bytu.

Viac informácii na www.podborikom.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu