Polyfunkčný objekt Žilina - Bytčica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2021
Žilina-Bytčica
Polyfunkčný objekt Žilina - Bytčica
310 000 €

Polyfunkčný objekt Žilina - Bytčica

310 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný komerčný objekt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 700 m2
  • Cena za m2: 442,86 €/m²
    ID inzerátu: 4178180
Ponúkame Vám na predaj zabehnutý penzión v prímestskej časti mesta Žiliny, v Bytčici, smer Rajecké Teplice. Penzión je v trojpodlažnej historickej budove s vybudovaným podkrovím. Na prízemí sa nachádza pohostinstvo s výčapom a kapacitou 50 miest. Kompletne vybavená kuchyňa so skladmi, na 1. poschodí je reštaurácia s kapacitou 40 miest,malou kuchynkou a barovým pultom, možnosť organizovania spoločenských akcií. Na 2. poschodí a v podkroví je ubytovacia časť s kapacitou 22 miest v piatich dvoj a trojposteľových izbách a v dvoch apartmánoch v podkroví. K dispozícií sú dve letné terasy, prístup je z vedľajšej asfaltovej plochy, ktorá slúži ako parkovisko. Penzión je napojený na všetky inžinierske siete, má ústredné plynové kúrenie. Penzión sa nachádza pri frekventovanej ceste na vstupe do Rajeckej doliny s prekrásnou prírodou, termálnymi kúpaliskami a lyžiarskymi strediskami. Objekt je momentálne dlhodobo prenajatý. K cene treba pripočítať DPH. Znížená cena! Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 240051

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty