Predaj rodinný dom, Lietava, Cena: 197760€
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2020
Lietava
Predaj rodinný dom, Lietava, Cena: 197760€
197 760 €

Predaj rodinný dom, Lietava, Cena: 197760€

197 760 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 118 m2
  • Cena za m2: 1 675,93 €/m²
    ID inzerátu: 4181214
Ponúkame Vám na predaj jednopodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 118,80 m2 a úžitkovou plochou 90 m2 v obci Lietava. Vyznačuje sa elegantnou, progresívnou a úspornou konštrukciou. Základom premysleného dipozičného riešenia tejto novostavby sú dve samostatné izby, spálňa a otvorená kuchyňa priestranne prepojená s jedálňou a obývacou izbou, z ktorej vedie vstup do záhrady. Súčasťou domu je aj chodba, kúpelňa a toaleta. Okná vo všetkých izbách zabezpečujú dostatočný prísun prirodzeného denného svetla.

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 758 m2, ten je situovaný v širokom údolí, ktoré obyvateľom domu zabezpečuje dostatok súkromia, slnka a pokoja. K rezidenčnej lokalite, kde sa nehnuteľnosť nachádza, vedie novovybudovaná komunikácia s pouličným osvetlením.

Výstavbu domu zastrešila stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami. Použili kvalitné stavebné materiály a moderné technológie, vďaka čomu sa dom radí do energetickej kategórie A0. 

Stav nehnuteľnosti: novostavba - štandard.
Súčasťou interiérovej dodávky je nasledovné: plastové okná a hliníkové vchodové dvere so skleným dekorom, podlahové vykurovanie, obklady a dlažby, laminátové podlahy plávajúce, interiérové dvere, umývadlo, wc, vaňa, príprava pre krb.

Obec Lieteva, kde sa nehnuteľnosť nachádza, je dokonalým kompromisom pre tých, ktorí túžia po blízkosti prírody v spojení s benefitmi neďalekého krajského mesta Žilina, vzdialeného len 11 km.
Samotný dom s pozemkom je zasadený do malebnej krajiny, ktorej dominuje rozsiahly hrad Lietava. Lokalita rezidenčnej výstavby je z južnej a severnej strany ohraničená biokoridorom lesa, čo obyvateľom ponúka veľkorysé možnosti užívať si prírodu na prechádzky, turistiku, beh, cyklistiku, jazdy na koňoch a iné.

Do 5 - 10 minút pešou chôdou sú vzdialené: predajne potravín a rozličného tovaru, Materská škola a Základná škola s multifunkčným ihriskom, zastávka medzimestskej autobusovej dopravy, pošta, gastro zariadenia a iné prevádzky s ponukou tovaru a služieb.

Atraktívne destinácie v okolí: krajské mesto Žilina (11 km), kúpeľné mesto Rajecké Teplice (11 km), turistické centrum pohoria Malá Fatra Terchová (33 km) a iné.

Na základe uvedených parametrov a exkluzívnosti lokality budete túto nehnuteľnosť považovať aj za skvelú investíciu.

Cena: 197.760 €.

Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA011703. Call centrum tel: 0910 86 11 86.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu