Predaj VILLA BUDATÍN - Žilina
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Žilina-Budatín
Predaj VILLA BUDATÍN - Žilina
Info v RK

Predaj VILLA BUDATÍN - Žilina

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 362 m2
  Plocha pozemku: 826 m2
 • ID inzerátu: 4181258
Nehnuteľnosť sa nachádza vo vidieckej zástavbe mestskej časti Budatín neďaleko Budatínskeho zámku. Je dobre dostupná z hlavných ťahov a vďaka Budatínskemu zámku a jeho obnovenému parku je celoročne navštevovaná domácimi aj zahraničnými turistami.

Na prízemí vily sa nachádza reštaurácia s kapacitou 30 miest na sedenie, salónikom pre 6 osôb a terasou s 24 miestami. Ku zázemiu reštaurácie patrí kuchyňa s priestorom pre chladiarenské zariadenie a niekoľko obslužných priestorov na prípravu jedál.

Na prvom poschodí nájdeme štyri apartmánové jednotky, ktoré sú vybavené masívnym nábytkom, komfortnými kúpeľňami s hydromasážnymi vaňami Jaccuzi alebo sprchovacím kútom.

Na druhom poschodí nájdeme podkrovný jednoizbový byt s kuchynskou linkou a balkónom. Tiež sa tu nachádza aj kancelária s dvoma miestnosťami, WC a väčšia terasa.

Celý objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom a vďaka tomu táto nehnuteľnosť ponúka aj benefit vo forme stráženého parkoviska v objekte.

Nehnuteľnosť si môžte pozrieť prostredníctvom našej virtuálnej obhliadky z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie prostredníctvom nasledovného odkazu:

https://my.matterport.com/show/?m=NmyGVLE6Ytj


Viac informácii Vám radi poskytneme u nás v kancelárii.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 9
 • Terasa: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty