Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
PBU-212-ab-1400, Košice I - Staré Mesto
Prenájom klim. admin. a obch. priestorov v histor. objekte v centre (1.400 m2, parking)
Cena dohodou

Prenájom klim. admin. a obch. priestorov v histor. objekte v centre (1.400 m2, parking)

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Administratívny objekt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 1400 m2
  • ID inzerátu: 4181889
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v absolútnom centre mesta s výborným prístupom a vlastným parkovaním. Ide o reprezentačný a špičkovo zrekonštruovaný historický objekt. Má 3 využiteľné podlažia - prízemie a suterén na obchodné/polyfunkčné využitie a 1. poschodie na kancelárske účely. Pre svoju polohu, veľkosť a technickú kvalitu modernizácie je ideálnym miestom na zriadenie sídla finančnej, konzultačnej alebo IT spoločnosti, právnických kancelárií a pod.

Ponúkané kancelárske priestory sa nachádzajú na 1. poschodí a tvoria 4 samostatné celky (85,00 m2, 120,00 m2, 140,00 m2 a 150,00 m2) pozostávajúce z viacerých miestností, kuchynky a sociálneho zázemia. Vzájomnou kombináciou celkov je možné vytvoriť 10 plošných a dispozičných alternatív od 85,00-495,00 m2.

Ponúkané obchodné (polyfunkčné) priestory v suteréne budovy a sú tvorené 2 samostatnými celkami (87,00 m2 a 223,00 m2). Oba pozostávajú z viacerých miestností a vlastného sociálneho zázemia. V prípade vážneho záujmu je možné oba celky spojiť (310,00 m2). Priestory sú využiteľné na zriadenie kancelárií, predajne, ateliéru, kaviarne, reštaurácie a pod.

Na vlastnom vnútornom dvore je platené parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete. Všetky priestory sú klimatizované a so štruktúrovanou kabelážou. Uprednostňuje sa dlhodobý prenájom celej budovy jednému klientovi, no vďaka dispozičnému členeniu budovy je možné jej využitie aj pre viacerých užívateľov. V dosahu budovy je Hlavná ulica s bohatými možnosťami kultúrneho vyžitia, nákupov a stravovania. Neďaleko je zastávka MHD (autobusy aj električky) a obchodné centrum. Všetky uvedené priestory sú ihneď voľné.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie
Cena parkovacích miest pre uvedené celky: 1.350,00 €/rok/1 miesto (bez DPH)
Výška depozitu: 1-mesačný nájom

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty