Prenájom klim. admin. a obch. priestorov v histor. objekte v centre (1.400 m2, parking)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
ab-212-1400, Košice I - Staré Mesto
Prenájom klim. admin. a obch. priestorov v histor. objekte v centre (1.400 m2, parking)
Cena dohodou

Prenájom klim. admin. a obch. priestorov v histor. objekte v centre (1.400 m2, parking)

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Administratívny objekt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 1 m2
  • ID inzerátu: 4181889
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívny objekt v absolútnom centre mesta s výborným prístupom a vlastným parkovaním. Ide o reprezentačný a špičkovo zrekonštruovaný historický objekt. Má 3 využiteľné podlažia - prízemie a suterén na obchodné/polyfunkčné využitie a 1. poschodie na kancelárske účely. Pre svoju polohu, veľkosť a technickú kvalitu modernizácie je ideálnym miestom na zriadenie sídla finančnej, konzultačnej alebo IT spoločnosti, právnických kancelárií a pod.

Ponúkané kancelárske priestory sa nachádzajú na 1. poschodí a tvoria 4 samostatné celky (85,00 m2, 120,00 m2, 140,00 m2 a 150,00 m2) pozostávajúce z viacerých miestností, kuchynky a sociálneho zázemia. Vzájomnou kombináciou celkov je možné vytvoriť 10 plošných a dispozičných alternatív od 85,00-495,00 m2.

Ponúkané obchodné (polyfunkčné) priestory v suteréne budovy a sú tvorené 2 samostatnými celkami (87,00 m2 a 223,00 m2). Oba pozostávajú z viacerých miestností a vlastného sociálneho zázemia. V prípade vážneho záujmu je možné oba celky spojiť (310,00 m2). Priestory sú využiteľné na zriadenie kancelárií, predajne, ateliéru, kaviarne, reštaurácie a pod.

Na vlastnom vnútornom dvore je platené parkovisko pre nájomníkov alebo návštevy. Objekt má všetky inžinierske siete. Všetky priestory sú klimatizované a so štruktúrovanou kabelážou. Uprednostňuje sa dlhodobý prenájom celej budovy jednému klientovi, no vďaka dispozičnému členeniu budovy je možné jej využitie aj pre viacerých užívateľov. V dosahu budovy je Hlavná ulica s bohatými možnosťami kultúrneho vyžitia, nákupov a stravovania. Neďaleko je zastávka MHD (autobusy aj električky) a obchodné centrum. Všetky uvedené priestory sú ihneď voľné.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie
Cena parkovacích miest pre uvedené celky: 1.350,00 €/rok/1 miesto (bez DPH)
Výška depozitu: 1-mesačný nájom

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty