Veľký dvojgeneračný dom v lukratívnej lokalite Kopánka
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 12. 2020
Trnava
Veľký dvojgeneračný dom v lukratívnej lokalite Kopánka
Info v RK

Veľký dvojgeneračný dom v lukratívnej lokalite Kopánka

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 290 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 856 m2
 • ID inzerátu: 4185976
Hľadáte pekný rodinný dom v lukratívnej časti Kopánka bez nutnosti ďalších investícií? Máme pre vás priestranný 8 izbový rodinný dom. Veľkosťou a dispozíciou je vhodný pre trvalé bývanie viacčlennej rodiny alebo sa dá efektívne využiť aj na podnikanie.
Bývanie v tomto dome prináša všetky výhody života v rodinnom dome s krásnou okrasnou a úžitkovou záhradou a zároveň oceníte bývanie neďaleko mesta.
Dom je postavený na veľkom pozemku o výmere 856m², ktorý je rozdelený na 2 časti. V prvej časti je situovaná krásna trávnatá plocha spojená s oddychovou zónou, v druhej časti je úžitková záhradka s prijemným miestom na odpočinok pod veľkou čerešňou. Touto vynikajúcou dispozíciou rozmiestnenia pozemku si budete vedieť vychutnať bývanie ako na dedine avšak so všetkými výhodami mesta.
K domu prislúchajú 2 samostatne stojace garáže s posuvnými bránami a záhradný domček s prekrytým sedením.
Rodinný dom pozostáva z pivnice (90m²), prízemia (100m²), prvého poschodia (100m²), podkrovia (100m²) a schodiska (10m²).
Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1992 a v roku 2003 bola uskutočnená kompletná rekonštrukcia a prístavba podkrovia so samostatným schodiskom.
Pivnica je pod celým pôdorysom domu a je rozdelená do niekoľkých miestností. V pivnici sa okrem iného nachádza plynový kotol a krb.
Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných izieb vrátane veľkorysej obývačky, veľkej jedálne, kuchyne, komory a sociálneho zariadenia. V obývacej miestnosti je umiestnený krb, ktorý dotvára príjemnú atmosféru domova. Celé prízemie je vybavené podlahovým kúrením. Z kuchyne je vstup na prekrytú terasu a do zadnej časti dvora.
Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 samostatne stojace izby, kuchyňa, samostatná kúpeľňa a WC. Kúrenie je zabezpečené podlahovým kúrením. Zo všetkých izieb je vstup na samostatné lodžie.
Druhé poschodie (podkrovie) je užívané ako samostatná bytová jednotka so samostatným plynovým kotlom a oddeleným vstupom zo schodiska. V podkroví sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa s komorou, samostatná kúpeľňa a WC. Kúrenie je zabezpečené radiátormi. Z každej izby je vstup na samostatnú lodžiu.
Samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete v dome (plyn, elektrika, kanalizácia, mestská voda).
Nehnuteľnosť na prízemí je vybavená zabezpečovacím pohybovým systémom a videovrátnikom. Komfort a exkluzivitu ponúkanej nehnuteľnosti dopĺňa 26m hlboká studňa so zavlažovacím systémom. Za vstupnou elektricky ovládanou bránou je možnosť ďalšieho parkovania pod zastrešeným priestorom pre 3-4 autá.
Výhodou nehnuteľnosti je aj blízkosť obchvatu a rýchleho napojenia na diaľnicu , kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, niekoľkých nákupných centier, športových ihrísk a centra mesta.

V cene nehnuteľnosti:
• sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
• prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
• sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1993
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 8
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty