Veľký rodinný dom Kopánke
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 12. 2020
Trnava
Veľký rodinný dom Kopánke
Info v RK

Veľký rodinný dom Kopánke

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 285 m2
  Zast. plocha: 103 m2
  Plocha pozemku: 795 m2
 • ID inzerátu: 4185987
Ponúkame veľký rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Kopánka, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie viacčlennej rodiny alebo na skĺbenie bývania spolu s podnikaním.
Nehnuteľnosť je postavená na veľkorysom pozemku o výmere 795m². Rodinný dom pozostáva zo suterénu (95m²) , prvého nadzemného podlažia (95m²) a druhého nadzemného podlažia (95m²).
Suterén je pod celým domom a pozostáva z 5 miestností vrátane garáže, krbu, sprchy a WC. V suteréne sa taktiež nachádza murovaná vínna pivnica.
V prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa so samostatnou komorou, priestranná chodba s veľkým schodiskom a predsiene, z ktorej je vchod do suterénu. Z kuchyne a z obývačky je samostatný vstup na balkón.
Druhé nadzemné podlažie pozostáva zo 4 samostatných nepriechodných izieb, chodby so vstupom na balkón, kúpeľne a WC.
Pridanou hodnotou tejto nehnuteľnosti je jej pôvodný stav a následná možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. V celom dome sú drevené okná, liatinové radiátory a pôvodná medená elektroinštalácia. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovým kotlom. V suteréne sa nachádza doplnkový kotol na pevné palivo. Nehnuteľnosť je napojená na kanalizáciu, mestskú vodu a disponuje aj s 26 m hlbokou studňou. V dome sú spravené rozvody na využívanie oboch zdrojov vody.
Na krásnom pozemku je vysadený zdravý vinič, veľký skleník o rozmeroch 8x4 a drevenej kôlničky. Z prednej strany domu je vstup do garáže a priestor pre 2 vonkajšie parkovacie miesta.
V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:
• sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
• prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu,
• sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty