Rodinný dom v obci Hažlín , okres Bardejov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 04. 2021
240, Hažlín
Rodinný dom v obci Hažlín , okres Bardejov
145 800 €

Rodinný dom v obci Hažlín , okres Bardejov

145 800 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4187855
Rodinný dom súp. č. 240 je osadený na rovinatom upravenom pozemku parc. č. 242/2 v k.ú. obce Hažlín v okrese Bardejov. Situovaný je na vedľajšej slepej ulici v širšom centre obce v uličnej zástavbe samostatne stojacích rodinných domov, prístupný z verejnej miestnej komunikácie pred domom. V danej časti obce je možnosť napojenia na zemný plyn, verejný vodovod a verejný rozvod elektro, verejná kanalizácia v obci nie je. Pôvodný dom bol postavený v r. 1961, v r. 2007-2010 prešiel zásadnou rekonštrukciou a modernizáciou spojenou s prístavbou suterénu, I.NP a s nadstavbou podkrovia. Dom má riadnu údržbu.
Rodinný dom má jedno podzemné podlažie, jedno nadzemné podlažie a podkrovie.

1.Nadzemné podlažie: Strešná krytina keramická ťažká Tondach, v streche 8 ks strešných okien, klampiarske konštrukcie z poplastovaného plechu, klampiarske konštrukcie ostatné z hliníkového plechu, vymenené pri výmene okien, fasádne omietky silikátové farebné, vnútorný obklad kúpeľne, WC, kuchyne, schody dp podkrovia betónová konštrukcia s drevenými nástupnicami a podstupnicami z tvrdého dreva, dvere z tvrdého dreva v obložkových zárubniach, okná drevené dubové z Europrofilov, žalúzie horizontálne plastové na oknách, podlahy obytných miestností drevené veľkoplošné parkety, ostatné miestnosti keramické dlažby, kúrenie ústredné, rozvody medené, radiátory plechové panelové, v kuchyni plynový šporák s elektrickou rúrou, digestor, nerezový drez, páková batéria, linka na báze dreva 4,20 m, chladnička s mrazničkou, elektroinštalácia svetelná, rozvod vody z PE potrubia teplej aj studenej, kanalizácia z kúpeľne, z kuchyne a z WC, v kúpeľni je plastová rohová vaňa, umývadlo, batérie pákové, WC samostatné typu Geberit s umývadlom, keramické obklady WC, kúpeľňa, kuchyňa, na streche je bleskozvod, na podlaží je rozvod televíznej antény pod omietkou.

2. Podkrovné podlažie: murivo murované z tehál hr. 30-45 cm, deliace konštrukcie murované z tehál a tvárnic, vnútorné omietky vápennocementové hladké, strop drevený s rovným podhľadom, klampiarske konštrukcie ostatné z hliníkového plechu, fasádne omietky silikátové farebné, vnútorný obklad kúpeľne, sprchy, dvere z tvrdého dreva v obložkových zárubniach, okná plastové a strešné Velux, žalúzie horizontálne plastové na oknách, podlahy obytných miestností a chodby drevené veľkoplošné, ostatné miestnosti – kúpeľňa keramická dlažba, kúrenie ústredné, radiátory plechové panelové, rozvody medené, elektroinštalácia svetelná, rozvod vody z PE potrubia teplej aj studenej, kanalizácia z kúpeľne a z WC, v kúpeľni je samostatná sprcha, umývadlo s polnohou, WC typu kombi, bidet, batérie pákové, pod omietkou je rozvod televíznej antény pod omietkou.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty