Na predaj starší RD v Papradne okr. Považská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2021
Papradno
Na predaj starší RD v Papradne okr. Považská Bystrica
59 800 €

Na predaj starší RD v Papradne okr. Považská Bystrica

59 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 75 m2
  Zast. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 294 m2
 • Cena za m2: 797,33 €/m²
  ID inzerátu: 4190829
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v centre obce Papradno. Ide o 2-podlažný podpivničený starší (cca 60 rokov) rodinný dom v tichej časti obce. Na prízemí sú 2 veľké protiľahlé izby, veľká kuchyňa, špajza s vchodom do pivnice a malá kúpeľňa. Na poschodí je 1 veľká izba, po bokoch sú priestranné povalové priestory kde sa dajú vybudovať ďalšie miestnosti. Z dvora sa zíde do veľkej dielne. V dome je elektrická prípojka na 220 a 380 V ako aj vlastná studňa a spádový vodovod. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu a ľahko sa dá napojiť na vedenie plynu (cca 10 m) V dome sú vybudované rozvody plynu a etážové kúrenie. Ohrev vody je na elektrický bojler. Dom je v pôvodnom stave. Je postavený z klasických materiálov (tehla, kvádra). Murivo je čisté, suché. Krov a krytinu treba vymeniť. Zastavaná plocha domu je 66 m2 , výmera celého pozemku je cca 300 m2. Pozemok je dookola oplotený. Predaj je možný aj s vnútorným zariadením. V blízkosti domu je základná škola, obecný úrad, predajňa potravín, kostol, zastávka autobusu, textil, domáce potreby. Cena je 59 800,- €.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty