Štyri izby, garáž, terasa a škôlka len 400 metrov od domu. Viete o lepšej ponuke pre rodinu?
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2020
Alžbetínska, Miloslavov
Štyri izby, garáž, terasa a škôlka len 400 metrov od domu. Viete o lepšej ponuke pre rodinu?
175 000 €

Štyri izby, garáž, terasa a škôlka len 400 metrov od domu. Viete o lepšej ponuke pre rodinu?

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 85 m2
  Zast. plocha: 127 m2
  Plocha pozemku: 449 m2
 • Cena za m2: 2 058,82 €/m²
  ID inzerátu: 4190869
Výmera: 85m2
Garáž: + 22m2
Terasa: + 12m2
Počet izieb: 4
Pozemok: 449.5m2
Z toho zastavaná: 127m2
Stav: novostavba
Kolaudácia: prvý kvartál 2021
Materiál: Pezinská tehla brúsená (300mm) + zateplenie 150mm
Vykurovanie: podlahové teplovodné + elektrický kotol so zásobníkom
Zariadenie: holodom
Orientácia: J a S
Parkovanie: garáž + 2x vonkajšie státie

Poznámka makléra:
Ak patríte k tým, čo plánujú veľkú rodinu a hľadáte vhodné bývanie, tak ste určite postrehli, že na trhu prevažujú ponuky 3 izbových rodinných dvojdomov nad tými 4 izbovými. Preto nie je vždy ľahké nájsť to pravé budúce bývanie. Čo však poviete na ponuku rodinného dvojdomu, ktorý nielenže ponúka 4 izby, ale aj garáž a dostatok súkromia, pretože domy zdieľajú len priečku medzi garážami.

Okrem toho sa dom nachádza v úplne novej zóne rodinných domov na jednosmernej ulici, v susedstve nového obchodného centra OC Miloslavov. Billu a mnohé ďalšie prevádzky tak máte 2 minúty od domu. Popri Bille je tu aj 101 drogérie, kaviareň, vinotéka, alebo aj zbor slovenskej polície. Celý komplex je od rodinných domov oddelený betónovým plotom a celá zóna má krásne upravené chodníky a ostrovčeky s novou výsadbou stromov a trávnikom. Môžete si tak užívať prechádzky s rodinou a o voľne pobehujúce deti na ulici sa nebudete musieť báť.

Samotný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami je po technickej stránke riešený nadštandardne. Ako šikovné riešenie hodnotíme aj to, že bytové jednotky sú od seba oddelené garážami a prakticky ide o skoro samostatné stavby. K podlahovej výmere 85m2 si pripočítajte aj garáž s celkovou výmerou 22m2. Celkovú úžitkovú plochu navyšuje aj betónová terasa s výmerou 12m2, na ktorú je priamy výstup z obývačky spojenej s kuchynským kútom. Stačí si ju už len obložiť a pridať záhradný nábytok podľa svojich predstáv.

Auto môžete parkovať vonku na vydláždených státiach, alebo v garáži, ktorú môžete využiť aj ako praktické miesto na uskladnenie sezónneho vybavenia. Môžete si sem nainštalovať držiak na bycikel, či podstrešný úložný priestor, ktorý si sprístupnite závesnými schodíkmi.

Po dispozičnej stránke ide o podarené riešenie v podobe troch spálni, pričom dve menšie sú orientované na južnú stranu, a tá väčšia je orientovaná na východ. Pre mladú rodinu ide o ideálnu kombináciu, kde sa jedna izba môže dočasne využívať ako pracovňa a ďalšia hosťovská izba poslúži pre svokru, kým sa vaša rodina nerozšíri o nový prírastok. Priestranná kúpeľňa disponuje rozvodmi pre vaňu a aj sprchový kút, závesnú toaletu a umývadlo. Pri väčšej rodine a návštevách Vás poteší ďalšia samostatná toaleta.

Denná časť je pekne opticky rozdelená na kuchynský kút a obývačku, pričom výmera činí krásnych 31m2. Spomínaný prístup na terasu je realizovaný cez veľkoformátové okno. Benefitom je kuchynský kút s oknom, ktoré je na nezaplatenie ak plánujete v kuchyni tráviť dlhší čas. Rovnako sa Vám poskytuje výhľad na západnú časť záhrady, a tak máte deti pod dohľadom aj počas varenia.

Záhrada rodinného domu je do tvaru písmena L, pričom si vieme predstaviť jej rozdelenie na detskú zónu s preliezkami a relaxačnú terasu s lehátkami pre oddych, keď deti zaspia poobedným spánkom. Oplotenie je v cene holodomu a na Vás zostáva len tá krajšia časť práce, a to založenie záhrady.

Ak to máme zhrnúť, ide o jednu z lepších stavieb v Miloslavove, ktorá Vás osloví priestorom, dispozíciou, technickým prevedením a v neposlednom rade garážou, ktorú bohužiaľ často nevídame pri rodinných domoch.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes a my Vám predstavíme novú zónu Miloslavova a toto bezpochyby čarovné bývanie.


HOLODOM:
- obvodové priečky hr. 300mm
- vnútorné priečky hr. 11.5 cm
- priečky medzi domami 2 x 24 cm + 4 cm izolácia. styrodur
- plastové okna vo farbe antracit
- sadrokartónové stropy - izolácia stropu 36 cm
- väzníkoví krov značky Kasper
- strešná krytina šedá antracit zn. Mediterán
- izolácia podlahy 10 cm podlahový polystyrén
- predpríprava na klímu
- predpríprava na alarm
- elektro. rozvody, bleskozvod, rozvody internetu a TV vypínače, zásuvky kvalitnejšej značky Legrand
- garážová brána s el. pohonom
- okapové chodníky
- vsakovacia jama - betónové skruže
- betónová terasa
- betónove a pletivové oplotenie 3 strán
- prípojky na vodu, kanál, elektriku

Lokalita
V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, vrátane rozmerného detského ihriska spojeného s parčíkom (oproti pošte a obecnému úradu, cca 500 metrov od domu). Nové obchodné centrum, materská škola či autobusová zastávka sú esenciálne pre mladé rodiny s deťmi. Vlaková zástavka Alžbetin dvor je vzdialená 1,5km. Rovnako vzdialené, no na opačnú stranu orientované, sú aj prírodné jazerá Košariská s možnosťou letného relaxu. Priamo z obce sa pripravuje cyklocesta spájajúca Dunajskú hrádzu a Karpaty.

Len 500 metrov od tejto výstavby je autobusová zastávka so spojmi do Bratislavy, ktoré premávajú každú pol hodinu. Využiť môžete aj vlakové spojenie Regiojet; zástavka je vzdialené len 20 minút peši. Čerešničkou na torte, ktorá robí túto lokalitu ešte lukratívnejšou, je diaľnica / obchvat D4R7, ktorá skráti čas cesty autom do Bratislavy na polovicu.

Doplnkové charakteristiky

 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno
 • Garážové státie: Áno
 • Kúrenie: Lokálne
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu