Arvin Benet | Rezervované
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 12. 2020
Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves
Arvin & Benet | Rezervované
259 000 €

Arvin & Benet | Rezervované

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 94 m2
 • Cena za m2: 2 755,32 €/m²
  ID inzerátu: 4194295
Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

___________________________________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný byt s ambíciou 4i bytu.

Byt je určený náročnému klientovi, ktorý ocení vzdušné priestory a krásne výhľady plné zelene.

Tento aktuálne dvojizbový byt so štedrou výmerou poskytuje svojmu majiteľovi priestor, ktorý odzrkadľuje aktuálne potreby. Nehnuteľnosť je ideálna pre mladých ľudí, ktorí túžia po naozaj veľkom byte v obľúbenej časti Dlhých dielov.

Nehnuteľnosť má netradičný osud a ide takpovediac proti prúdu, jedná sa totiž o pôvodne štvorizbový byt prerobený na dvojizbový, čo však nie je nezvratné. Cieľom bolo vytvoriť domov pre potreby mladého páru. Výsledkom je nehnuteľnosť, kde nie je žiadna z miestností kompromisom.

Základy dané aktuálnym priestorovým riešením nie je nutné meniť, napriek tomu má byt úplne iný potenciál a to ako 3 izbový resp. 4 izbový byt so stále atraktívnou výmerou.

Byt pozostáva zo samostatnej kúpeľne v sviežich farbách. Nemusíte robiť kompromis medzi vaňou či sprchou, v byte nájdete obe. Toaleta je samostatná.

Obývacia izba má takmer 42 m² a s ideálnou orientáciou na juhozápad a panoramatickým výhľadom na Rakúsko je to vskutku impozantný priestor. Kuchyňa je opticky oddelená od obývacej izby barovým pultom. Kuchynská linka je úplne nová v kombinácii dreva a bielej farby pôsobí veľmi sviežo.

Majitelia chceli v tomto byte nájsť miesto, kde sa im bude žiť ako v raji na Zemi… A spálňa, pochopiteľne, ich rajom na oddych je. A nie je sa čomu čudovať, keďže atmosféra v nej je mimoriadne príjemná.

Pre záujemcu o rekonštrukciu bytu na viac izbový sme pripravili pôdorys (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/372/priestranny-2i-byt-s-ambiciou-rekonstrukcie-na-4i-byt).

Parkovanie je v samostatne uzamykateľnej garáži z ktorej sa dostanete suchou nohou výťahom priamo k bytu.

Táto nehnuteľnosť je kúpou voľná a teda bývať v novom môžete už do Vianoc.

Lokalita:

Nehnuteľnosť je zasadená do tichej časti Dlhých dielov s množstvom zelene a v blízkosti lesa, kde človek po dlhom dni načerpá energiu.

Lokalita je tichá , v pešej vzdialenosti sa nachádzajú potraviny, kaviarne, banka, lekáreň.
Dlhé diely sú obľúbená lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou.

Cena: 289 000 eur (byt 259 000 eur + garáž 30 000 eur)
Výmera: 94,78 m² (interiér 82,03 m², balkón 12,75 m²)

Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/372/priestranny-2i-byt-s-ambiciou-rekonstrukcie-na-4i-byt.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Výťah: Áno
 • Balkón: 12 m²
 • Garáž: Áno
 • Garážové státie: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu