Predaj dočasne pozastavený 2 - izbový byt Radvaň
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 05. 2021
Námestie Ľ.Štúra, Banská Bystrica
Predaj dočasne pozastavený 2 - izbový byt Radvaň
120 000 €

Predaj dočasne pozastavený 2 - izbový byt Radvaň

120 000 €

Cena je závislá od typu nájmu.


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 59,2 m2
 • Cena za m2: 2 027,03 €/m²
  Energie: 135 €/mesiac
  ID inzerátu: 4194845
Predaj bytu na ulici Námestie Ľudovíta Štúra. Byt je v osobnom vlastníctve a je na 8 poschodí . Byt má výmeru 59,02 m² a je južne orientovaný. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Bytový dom je daný do užívanie v roku 1981 a je po kompletnej rekonštrukcii /výťah ,dlažby maľovka ,elektrika,novo prekrytá strecha a protiplesňový náter na bytovke/. V celom byte sú plávajúce podlahy v kombínácii s dlažbou. Byt má bezpečnostné dvere s 9-bodovým uzamykaním a oceľovým kovaním , cez ktoré vstúpite do menšej chodby. V celom byte sú oblôžkové zárubne a plastové okná na ktorých sú vnútorné roletky s nízkou priepustnosťou svetla . Kúpeľna je veľká a priestranná nakoľko bola zväčšená pri prestavbe bytu má rohovú vaňu o veľkosti 135 x 135 cm a veľkým keramickým umývadlom o veľkosti 90 cm. Wc a kúpelňa sú predelené priečkou a nad práčkou je vybudovaná odkladacia murovaná polica. V kuchyni je biela lesklá linka s dojazdovými šuflíkmi a vstavaným sporákom. V rohu je umiestnená polica na antikorovej nohe ukotvená o stenu pre mikrovlnnú rúru prípadne iné spotrebiče . Kuchyňa disponuje barovým pultom, ktorým je prepojená s obývačkou. V obývačke a kuchyni je použitý obkladový kameň. Obývačka aj spálňa sú pristranné o každá o veľkosti 18,52 m² čo sú v podstate 2 veľké izby rovnakých rozmerov kde dispozične si častokrát rodiny predelia jednu z izieb a vytvoria tak 3-tiu izbu. V byte sú nové stupačky .Bytový dom je zateplený s čím súvisia aj nízke náklady na bývanie v zime. K bytu spadá i latková pivnica rozmerov 2 m² ,ktorá sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu a spoločná kočikáreň na prízemí domu ,ktorú je možné využívať. V celom byte sú stierky a v kúpeľni a na toalete je obklad . Byt je vymaľovaný v lete 2020 v modrených farbách(biela ,,Polar“ a šedá )a tak, nie je nutnosť maľovania v byte. V spálni je štýlová tapeta a plávajúca podlaha bledej farby. V obývačke je hnedá plávajúca podlaha-imitácia drevo- orech-gaštan a znížený podhľad so zabudovanými led bodovými svetlami. V celom byte sú použité nízkoenergetické úsporné led-žiarovky . Náklady na byt sú veľmi nízke, vychádzajú na 135 €(cca 2 osoby) . Občianska vybavenosť bytu je na veľmi vysokej úrovni pretože do 5 tich minút pešej chôdze sa nachádza autobusová zastávka, obchod i škola a škôlka z detským ihriskom . Byt disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou . Europa shopping centrum len 5 min chôdze a do centra cca 13 minút. Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové .Zariadneie bytu ,ktoré sa v ňom nachádza z vačšej časti nechávajú v byte .
Zvyšok pri osobnom dohovore .
CENA BYTU : 120 000, - EUR.
Možnosť HÚ v prípade potreby viem s úverom pomôcť.
Informácie a obhliadky: Jozef Tomaník 0903/554427

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty