BEDES | REZERVOVANÉ - Zrekonštruovaný 3i byt, TEHLA, Rudnaya
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2020
Alexandra Rudnaya, Prievidza
BEDES | REZERVOVANÉ - Zrekonštruovaný 3i byt, TEHLA, Rudnaya
Cena dohodou

BEDES | REZERVOVANÉ - Zrekonštruovaný 3i byt, TEHLA, Rudnaya

Alexandra Rudnaya, Prievidza, okres Prievidza
Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 58 m2
  • ID inzerátu: 4195208
Menší ale sympatický 3 izbák. To je naša novinka, ktorú sme si pre vás pripravili na predaj . Nachádza v tehlovom bytovom dome, presnejšie na ulici A. Rudnaya v mestskej časti St. Sídlisko. Za ním sa nachádzajú už len rodinné domčeky, jedná sa teda o veľmi tiché a príjemné prostredie na bývanie, s výborným parkovaním.


Samotná nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo vstupnej chodby prepojenej s otvorenou obývačkou a kuchyňou, kúpeľne s wc, a 2 samostatných nepriechodných izieb. Dispozícia je kompaktne vyriešená.


Z technickej stránky bol byt zrekonštruovaný v rozsahu: nové elektrické a vodoinštalačné rozvody, radiátory korado, zmodernizovaná kúpelňa s rohovom vaňou a vlastným oknom, nové podlahy, stierky a omietky, nová kuchynská linka v pieskovom dekore so spotrebičmi, novšie interiérové dvere, nové bezpečnostné vchodové dvere a samozrejme plastové okná.


Orientovaný je na 3 svetové strany. Po dohode môže ostať aj čiastočne zariadený. Celkové mesačné náklady v závisloti od počtu osôb sa pohybujú od 140-160EUR.


Viac informácií a dohodnutie obhliadky na tel. č. 0910 553 554.

Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.Vykročte k Vášmu novému bývaniu s BEDES Reality s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Doplnkové charakteristiky

  • Počet nadzemných podlaží: 3
  • Počet izieb/miestností: 3
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty