Slnečné stavebné pozemky od 517m2 - 1298m2 Trenčín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2020
Ku kyselke, Trenčín
Slnečné stavebné pozemky od 517m2 - 1298m2 Trenčín
75 000 €

Slnečné stavebné pozemky od 517m2 - 1298m2 Trenčín

75 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 517 m2
  • Cena za m2: 145,07 €/m²
    ID inzerátu: 4195537
Ponúkame Vám na predaj lukratívne stavebné pozemky nachádzajúce sa v novovybudovanej časti krajského mesta Trenčín, mestská časť Záblatie, ktorá patrí medzi najžiadanejšie rezidenčné lokality v meste, a to na ulici Ku kyselke, kde vzniká nová štvrť rodinných domov.

Pozemky sú rovinaté a svojou veľkorysou rozlohu od 517m2 do 1.298m2 a krásnou šírkou cca 19-22m potešia aj náročného klienta.

V danej lokalite v súčasnosti budujeme inžinierske siete a verejnú asfaltovú komunikáciu vrátane chodníka, čo zabezpečí pokojné rodinné bývanie vhodné i pre mladé rodiny s deťmi. Ku každému pozemku budú dovedené všetky inžinierske siete čím bude parcela plne pripravená na výstavbu rodinného domu.

V zmysle platného ÚPN mesta Trenčín je územie definované regulatívom UB 01 – Obytné územie – rodinné domy, s maximálnou výšku zástavby 2NP + S (2 nadzemné podlažia + obývateľné podkrovie) a maximálnou zastavanosťou až 40%, čo Vám umožňuje postaviť si v podstate akýkoľvek typ domu.

V mestskej časti Záblatie je základná občianska vybavenosť ako potraviny, pošta, nechýba súkromná i štátna škôlka len 2 minúty jazdy autom od miesta výstavby, zastávky autobusu liniek MHD s priamym spojením do centra mesta, na vlakovú a autobusovú stanicu, do OC Laugaricio či do nemocnice alebo polikliniky. Veľkou výhodou lokality je bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu a zároveň do centra mesta.

Pozemky nie sú zaťažené žiadnou ťarchou a kúpou sú pre nového majiteľa ihneď voľné, pripravené k výstavbe Vášho nového vysnívaného bývania.

U nás neplatíte nič navyše - uvádzaná cena sa už nenavyšuje o žiadne provízie či poplatky + neplatíte za podiel na prístupovej ceste k Vášmu pozemku ako pri iných ponukách.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, príprava všetkej zmluvnej dokumentácie, osvedčovanie podpisov i správny poplatok za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva na príslušný orgán. Vieme Vám zabezpečiť i hypotekárneho špecialistu, ktorý bezplatne vyhodnotí Vaše možnosti a zabezpečí Vám najvýhodnejší úver na trhu vzhľadom na vaše individuálne potreby.

Vyberte si svoj pozemok a rezervujete si ho rezervačnou zmluvou. Súčasťou rezervačnej zmluvy je zloženie rezervačného poplatku vo výške 5000€, ktorý treba uhradiť do 3 pracovných dní od podpisu zmluvy a plne sa započítava na kúpnu cenu.
Následne sa uzatvára kúpna zmluva, kde sa dohodnú všetky podmienky, predovšetkým splatnosť kúpnej ceny.
V prípade záujmu o možnosť rozdelenia úhrady kúpnej ceny na splátky sa uzatvára zmluva o budúcej kúpnej zmluve, ktorá sa podpisuje do 15 pracovných dní od podpisu Rezervačnej zmluvy. Do 5 pracovných dní po jej podpise sa uhrádza 10% z kúpnej ceny pozemku a zmluva obsahuje i dohodnutý splátkový kalendár na zvyšok kúpnej ceny. Po úhrade celej kúpnej ceny sa uzatvára kúpna zmluva.


Neváhajte nás kontaktovať!
Tel. č.: 0903 661 208, 0911 160 222
E-mail: hlavaty.pravnik@gmail.com

V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj výstavbu Vášho nového bývania vo všetkých štandardoch --->Hrubá stavba--->Holodom--->Na kľúč.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo