Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
PBU-216-kp-02-93, Košice I - Staré Mesto
Klim. kanc. celok (93,35 m2, 3k, 2. p., kuch., vl. WC)
840,15 €/mes.

Klim. kanc. celok (93,35 m2, 3k, 2. p., kuch., vl. WC)

840,15 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 93,35 m2
  • Cena za m2: 9 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4195817
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske a obchodné priestory v budove v absolútnom centre mesta s výborným prístupom a možnosťou parkovania. Ide o reprezentačný a veľmi kvalitne zrekonštruovaný historický objekt v uličnej zástavbe. Objekt má 3 nadzemné podlažia. Na prízemí sú priestory využiteľné na obchodné účely. Priestory využiteľné na kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí a 2. poschodí. Sú riešené väčšinou ako samostatné kancelárske celky pozostávajúce z viacerých miestností, kuchynky a WC. Objekt má všetky inžinierske siete. Všetky priestory sú v technickom stave vyžadujúcom iba bežnú údržbu. Pre svoju polohu, veľkosť a technickú kvalitu modernizácie je objekt ideálnym miestom na zriadenie sídla finančnej, konzultačnej alebo IT spoločnosti, právnických kancelárií a pod. Uprednostňuje sa prenájom celej budovy jednému klientovi, no vďaka dispozičnému členeniu budovy je možné jej využitie aj pre viacerých užívateľov. Iba vážny záujem.

Prenajímaný priestor tvorí samostatný kancelársky celok s výmerou 93,35 m2 na 2. poschodí pozostávajúci z 3 samostatných kancelárií, chodby, kuchynky a WC s umývadlom.

Cena nájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty