Prenájom klim. obchod. priestorov (178 m2, 1. p., kuch., WC, parking)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 15. 04. 2021
op-189-178, Košice IV - Juh
Prenájom klim. obchod. priestorov (178 m2, 1. p., kuch., WC, parking)
2 136 €/mes.

Prenájom klim. obchod. priestorov (178 m2, 1. p., kuch., WC, parking)

2 136 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 178 m2
  • Cena za m2: 12 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4195968
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske a obchodné priestory v trojpodlažnom polyfunkčnom objekte ležiacom na rovinatom pozemku v širšom centre mesta s vynikajúcim prístupom z rýchlostnej komunikácie a možnosťou parkovania. Murovaný industriálny objekt z roku 1893 so sedlovou strechou a drevenými trámovými a železobetónovými stropmi v súčasnosti prechádza zásadnou technickou, dispozičnou a vizuálnou modernizáciou. Po jej ukončení bude slúžiť na obchodné a kancelárske účely coworkingového typu ako sídlo a súčasne exkluzívny otvorený showroom spoločností zaoberajúcich sa najmä výstavbou (architektonické ateliéry, predaj nábytku a kobercov, predaj stavebnín, a príslušenstva, ... Objekt je napojený na verejné rozvody inžinierskych sietí (vodovod, kanalizácia, plynovod a elektrický prúd). Prevádzkové priestory majú svoje sociálne zázemie. V objekte je moderný rozvod vzduchotechniky a klimatizácie, vykurovania a štruktúrovaná kabeláž. Na prízemí bude recepcia a verejne prístupná exkluzívna kaviareň s vinotékou.

Ponúkaný nebytový priestor sa nachádza na 1. poschodí (2. NP) a je typu open space a má výmeru 178,00 m2. Môže, alebo nemusí byť súčasťou otvoreného priestoru 2. NP. Priestor má vlastné sociálne zázemie a kuchynku. Je klimatizovaný a s denným osvetlením. V prípade potreby ho je možné oddeliť od obchodnej galérie vhodným typom priečky (sklenená, kombinovaná, sadrokartónová) so vstupnými dverami. Prístupný je hlavným schodiskom zo vstupného priestoru s recepciou. Objekt / samotný priestor ponúka vysokú mieru spoločenskej prestíže a je vhodný aj na predaj exkluzívnych / designových výrobkov a príslušenstva najmä z oblasti bývania.

Iba veľmi vážny záujem a iba osobné rokovanie.
Priestor je pripravený na záverečné vybavenie interiéru.

Cena nájmu: od 12,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH, možnosť dohody)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty