Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 05. 2022
nezadaná, Košice I - Kavečany
Pozemok s budúcim potenciálom predaj, Košice - Kavečany
74 990 €

Pozemok s budúcim potenciálom predaj, Košice - Kavečany

74 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Lúka, pasienok
  • Plocha pozemku: 2540 m2
  • Cena za m2: 29,52 €/m²
    ID inzerátu: 4198848
Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj krásny pozemok na príjemnom mieste, Košice - Kavečany, nad záhradkárskou lokalitou Vitalina. Pozemok s rozlohou 2540m2 sa nachádza v závetrí pod hrebňom, s orientáciou na juhozápad v nadmorskej výške 452m nad morom, s krásnym výhľadom na okolie a mesto Košice. Prístup je možný z niekoľkých strán, najvhodnejší je zo strany od vyhliadkovej veže po hlavnej ceste, následne po panelovej cca 500m k pozemku. Prístupová cesta k parcelám je v podielovom spoluvlastníctve.

Parcela registra "C" je vedená ako lúky a pasienky s veľkým potenciálom do budúcna vďaka lukratívnej polohe. Šírka pozemku je 29m a dĺžka 106m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce. Elektrina je dostupná, voda a odpad zatiaľ nie. Dostupná bude taktiež prípojka optického internetu.

Pozemok môže byť vhodnou investíciou do pôdy s búdúcim zhodnotením či neskoršiou výstavbou. Momentálnu výmeru tvorí 5 parciel.

Cena nehnuteľnosti je 29€ / m2. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimirí Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu