Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Kopčianska, Bratislava V - Petržalka
Priestor aj so sprchami
2 625 €/mes.

Priestor aj so sprchami

2 625 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 210 m2
  • Cena za m2: 12,50 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4199116
Ponúkame na prenájom obchodno kancelársky priestor na frekventovanej ulici – Kopčianska, Bratislava 5, neďaleko železničnej stanice Petržalka a obchodného centra Vienna Gate. Priestory sa nachádzajú v novopostavenej a reprezentatívnej budove. Výborný prístup na diaľničný obchvat.

Priestor je na prízemí polyfunk. objektu a má celkovo 210  m2.. Pozostáva z dvoch veľkých miestností, 80 a 68 m2, zasadačky, kuchynky, 2x toaleta + sprchy. Priestor sa prenajíma nezariadený.

Nájomné je 12,50 eur/m2/mesiac + energie. Budova má vyhradené parkovacie miesta pre zákazníkov + možnosť prenajať si parkovacie miesta 35 eur/ miesto. Ceny sú bez DPH.

Ideálne napr. pre zabehnutý e-shop s osobným odberom, kancelária realitnej alebo cestovnej agentúry, a pod.. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra. Záujemca neplatí províziu RK.

 

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu