Nadštadardný byt v projekte Sky Park
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2020
Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto
Nadštadardný byt v projekte Sky Park
1 200 €/mes.

Nadštadardný byt v projekte Sky Park

1 200 €/mes.

+energie


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89 m2
 • Cena za m2: 13,48 €/m²/mes.
  Energie: 300 €/mesiac
  ID inzerátu: 4201070
RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený nadštandardný 3- izbový byt v trendovom projekte SKY PARK RESIDENCE. Nachádza na 11. poschodí v II. veži. Disponuje celkovou podlahovou plochou 97,18 m2. Tento nadštandardný byt má juhozápadnú orientáciu a krásne výhľady na hrad.
Dispozičné riešenie je veľmi príjemné a zároveň praktické. Vstupná predsieň logicky vyúsťuje do chodby, ktorá vedie do hlavnej obývacej časti a pozdĺž ktorej sú rozložené jednotlivé miestnosti ako šatník, samostatná toaleta, kúpeľňa či dve komfortné izby. Obývacia časť je spojená s kuchyňou a je z nej priamy výstup na lodžiu o výmere 7,72m2.
Byt je kompletne a nadštandardne zariadený. Talianska kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi či vstavané nábytky na mieru, sú len zlomkom kvalitného vybavenia bytu. Byt je určený aj pre toho najnáročnejšieho klienta, ktorý dokáže oceniť kvalitu prevedenia.
Veľkou výhodou celého projektu je kvalita samotnej stavby a moderné poňatie celého projektu, jednak z vizuálneho, ale aj technologického hľadiska. Projekt je svojou polohou a vybavením vhodný pre náročných klientov, hľadajúcich moderné a dizajnové bývanie.
Nájomné nezahŕňa poplatok za energie vo výške 300,- EUR. K bytu je možné prenajať aj dve parkovacie miesta, nájomné za jedno parkovacie miesto je vo výške 100,- EUR (platby extra). Províziu RK neplatíte. Energetický certifikát budovy – energetická trieda A.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu