Videoobhliadka - Nové 2-iz. byty s predzáhradkami v centre.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 01. 2021
Za dráhou, Pezinok
Videoobhliadka - Nové 2-iz. byty s predzáhradkami v centre.
101 590 €

Videoobhliadka - Nové 2-iz. byty s predzáhradkami v centre.

101 590 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 52 m2
  • Cena za m2: 1 953,65 €/m²
    ID inzerátu: 4201373
Ponúkame Vám na predaj priestranné 2-iz. byty o výmerách od 52m2 v bytovom komplexe, na ul. Za dráhou v Pezinku. Byty je možné dokončiť aj do štandardu za príplatok (cca. 7.000,- Eur). Vo videoobhliadke uvidíte 2-izb. aj 3-izb. byt v prevedení štandard a holobyt.

V ponuke máme posledné byty na predaj:

Prízemie: 2-izb. byty s predzáhradkami
2 izbový byt s podlahovou plochou 52m2 + záhradka 24m2, cena: 101.590€ s DPH
( 2-izb. byty sú vo výmerách od 52m2 do 58m2, záhradky sú o výmerách od 24m2 do 102m2)

Poschodie 2-izb. byty s balkónmi
2 izbový byt s podlahovou plochou 52m2 + balkón 2,9m2, cena: 96.580€ s DPH
( 2-izb. byty sú vo výmerách od 52m2 do 58m2, balkóny sú o výmerách 2,9m2 a 4,5m2)

Podrobný cenník zašleme na vyžiadanie.

Byty z prvej bytovky sú už vypredané. Dopredávame posledné byty v druhom bytovom dome, ďalej od cesty, vzadu v areáli. Bytový dom je už postavený, zateplený a riešia sa teraz vnútorné siete. Následne bude možné byty dokončiť do štandardu, podľa vlastného výberu materiálov. Termín kolaudácie je naplánovaný 3/2021. Vieme Vám však ukázať pri obhliadke aj vzorové byty z prvej etapy

LOKALITA: Obytný komplex je situovaný len 200 metrov od centra mesta Pezinok a pozostáva z troch samostatných bytových domov. Byty sú určené pre ľudí, ktorí cestujú za prácou do Bratislavy, ale zároveň si chcú dopriať kľud menšieho mesta s množstvom zelene a voľno- časových aktivít. Neďaleko komplexu sa nachádza železničná stanica, ktorá zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy, ako aj iných miest.

PARKOVANIE: Ku každej bytovej jednotke je k dispozícii parkovacie státie podľa výberu.
Cena vonkajšieho parkovacieho státia je 3.300,- € s DPH. Výhodou je, že byty sú v uzatvorenom oplotenom areáli, prístup do neho bude možný cez rampu s diaľkovým ovládaním. Areál tak ponúka súkromný a bezpečný priestor pre obyvateľov troch bytoviek.

BYTOVÝ DOM: Budova je z tehly, pozostáva zo štyroch podlaží a ponúka bývanie v dvojizbových a trojizbových bytoch s balkónom/predzáhradkou a vlastným skladovým priestorom, tj. kobkou priamo na poschodí. Byty nachádzajúce sa na prvom nadzemnom podlaží majú svoje predzáhradky. V areáli bude vybudovaný oddychový park, ako aj ihrisko pre deti na trávenie voľného času s rodinou. Byty sa predávajú vo forme holobyt, ktorý predstavuje interiérové steny a stropy namaľované na bielo, ploché radiátory, kompletné rozvody káblovej TV a internetu, hotovú elektroinštaláciu, osadené zásuvky a vypínače, cementové potery na podlahe v byte, mrazuvzdornú protišmykovú keramickú dlažbu na balkóne, bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná.

Ponúkame aj 1-3-izbové nové byty v štandarde na Muškátovej ul., ich kolaudácia bude v septembri 2020.
Ak Vás naša ponuka zaujala, napíšte mail na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát. Obhliadky robíme každý deň.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelári, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využie komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu