Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2022
Červeňova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 6 izbová mestská vila s bazénom a terasami Palisády, Staré Mesto
Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I 6 izbová mestská vila s bazénom a terasami Palisády, Staré Mesto

Cena dohodou


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 625 m2
  Plocha pozemku: 526 m2
 • Energie: 800 €/mesiac
  ID inzerátu: 4202370
Výnimočný, kompletne zrekonštruovaný objekt 5-podlažnej funkcionalistickej mestskej vily s bazénom a veľkými terasami umiestnený v prominentnej lokalite na Palisádoch v Starom Meste ponúka výhľad na pýchu mesta - Bratislavský hrad.

Šesť izbová vila má rozmiestnenú dispozíciu na piatich podlažiach. Na prvom podlaží je vstupná hala s troma garážovými státiami, veľká vínna pivnica, toaleta s umývadlom. Na druhé podlažie sa dostaneme vlastným výťahom alebo točitým schodiskom. Na poschodí sa nachádza práčovňa, technická miestnosť, 2x rozsiahla presklená hobby miestnosť, fínska sauna a kúpeľňa s toaletou. Druhé podlažie ponúka aj výstup na pozdĺžnu terasu. Tretie podlažie ponúka obývaciu izbu o výmere 70 m2 s prechodom do jedálne a kuchyňu so špajzou. Z jedálne je východ na balkón, z obývačky je vstup na terasu s bazénom ( 9x3 m2). Na vstupe štvrtého podlažia je umiestnený sklad, tri spálne, 2x samostatný walk-in šatník, kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom, bidetom, toaletou a druhá kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, toaletou. Na vrchnom poschodí je umiestnená samostatná toaleta, malý kuchynský kútik, obrovská presklená pracovňa s východom na terasu pozdĺž obvodu domu o výmere 65 m2, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom.
Všetky podlažia umožňujú vstup na výťah aj schodiskom. Exteriérovým schodiskom sa vieme dostať do domu z druhého podlažia.

Štandardy domu sú spravené z vysoko kvalitných materiálov zahŕňajúc hliníkové viackomorové rakúske okná Josko, bezpečnostný systém, zateplené hliníkové garážové brány značky Hormanni, kompletné vybavenie kuchyne značky Miele vrátane umývačky riadu.

Žiadaná lokalita Palisád v bezprostrednej blízkosti Bratislavského hradu ponúka tiché a pokojné prostredie, no zároveň vynikajúcu dopravnú dostupnosť a blízkosť obchodov. Centrum mesta je len na skok.

Interiér 625 m2, pozemok 526 m2, terasy 186 m2

https://svoboda-williams.sk/prenajom/rodinne-domy/detail/37551-cervenova
ID 37551
--
An exceptional, completely renovated building of a 5-storey functionalist town villa with a swimming pool and large terraces located in a prominent location in Palisády in the Old Town offers a view of the pride of the city - Bratislava Castle.

The six-room villa is spread over five floors. On the first floor there is an entrance hall with three garage parking spaces, a large wine cellar, a toilet with a sink. The second floor is reached by your own elevator or spiral staircase. Upstairs there is a laundry room, utility room, 2 large glass hobby rooms, Finnish sauna and bathroom with toilet. The second floor also offers access to a longitudinal terrace. The third floor offers a living room with an area of ​​70 m2 with a transition to the dining room and a kitchen with a pantry. From the dining room there is an exit to the balcony, from the living room there is access to a terrace with a swimming pool (9x3 m2). At the entrance to the fourth floor there is a storage room, three bedrooms, 2 separate walk-in wardrobes, bathroom with walk-in shower, bidet, toilet and a second bathroom with bath and shower, toilet. On the upper floor there is a separate toilet, a small kitchenette, a huge glass study with an exit to the terrace along the perimeter of the house with an area of ​​65 m2, a separate walk-in wardrobe, bathroom with shower.
All floors allow access to the elevator and stairs. An external staircase leads to the house from the second floor.

The standards of the house are made of high quality materials including aluminum multi-chamber Austrian Josko windows, security system, insulated aluminum garage doors from the Hormanni brand, complete Miele kitchen equipment, including a dishwasher.

The desired location of Palisád in the immediate vicinity of Bratislava Castle offers a quiet and peaceful environment, but at the same time excellent transport accessibility and proximity to shops. The city center is just a jump away.

Interior 625 m2, land 526 m2, terraces 186 m2

https://en.svoboda-williams.sk/rent/houses/detail/37551-cervenova
ID 37551

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (143)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty