Na predaj krásne zariadený rodinný dom s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Na predaj krásne zariadený rodinný dom s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi
0 €

Na predaj krásne zariadený rodinný dom s veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi

0 €


  • Typ:
    Druh:
  • ID inzerátu: 4204108
Predáme krásny zariadený trojizbový rodinný dom na Topoľovej ulici v obci Láb.

K domu prislúchajú 4 pozemky. Pred domom sa nachádza pozemok 35m2, kde sa dajú zaparkovať 3 automobily, pozemok pod domom má rozlohu 76m2, pod záhradou 60m2 a za záhradou chodník o šírke 1,3 m na výnos pokosej trávy alebo manipuláciu väčších vecí do domu, či na záhradu.

Pri vstupe do domu vojdete do vstupnej chodby, z ktorej môžete prejsť vpravo do priestrannej kúpeľne s plynovým kondenzačným kotlom a s veľkým 250 litrovým zásobníkom na teplú vodu, vďaka ktorému má domácnosť vždy dostatok teplej vody. Ohrev vody je zabezpečený solárnym systémom, ktorý vo veľkej miere znižuje mesačné náklady na energie. Vetranie zabezpečuje nútené vetranie s rekuperáciou vzduchu, ktoré taktiež znižuje náklady na kúrenie.

Zo vstupnej chodby vojdete do veľkej priestrannej obývačky s kuchyňou. V kuchyni je kompletná výbava so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi, práčkou aj sušičkou.
Z hlavnej miestnosti sa dá vojsť do veľkej priestrannej spálne s veľkým roldorom,, detskej izby s roldorom a komory na veľmi dobré uskladnenie potravín alebo napríklad čistiacich prostriedkov.

Dom je dispozične veľmi prakticky a efektívne riešený. V dome je aj výlez na povalu, kde nájdete priestranný úložný priestor.
Záhrada je veľmi prakticky zariadená, má jednu nezastrešenú terasu 2,5x5m s výsuvnou markízou a jednu zastrešenú terasu 3x7m, ktorá slúži na posedenie aj na okladanie vecí.

Vybavenie:
Klimatizácia - Daikin
Švajčiarska decentrálna rekuperácia vzduchu - Zehnder 70m3/hod
Plynový kotol Junkers CerapurCompact
Solárny systém na ohrev vody Vaillant, 250 litrový zásobník
Drevené podlahy,
Dom sa predáva aj so zariadením vrátane spotrebičov.


Obec Láb, ktorá je svojou polohou zasadená v kľudnej oblasti obklopená borovicovými lesmi, kde môžete využiť voľný čas prechádzkami, či ísť na rodinný výlet na bicykloch.

V obci Láb sa nachádza reštaurácia Gall cafferestaurant, obecný úrad, pošta, potraviny. Veľmi dobré napojenie na smer Malacky a taktiež na Bratislavu. Napojenie sa na diaľnicu v obci Zohor

V prípade záujmu radi pomôžeme s najvýhodnejším riešením pre Vás s možnosťou aj financovania
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo